Vendula Valdmannova Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
647 266 |
O19.5 |
8.8/10 | |
07:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
0:2 |
5.4/10 | |
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:37 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2/10 | |
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 720 |
1 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
4.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.5/10 | |
12:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
6.4/10 | |
17:11 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.6/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2/10 | |
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
8.8/10 | |
18:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
2.6/10 | |
11:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 265 |
O20.5 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 636 |
2 |
8.3/10 |
Vendula Valdmannova – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Vendula Valdmannova AI-alapú algoritmusunk 23 mérkőzést elemzett Vendula Valdmannova részvételével, és több mint 56.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (62) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | - | 61% |
| Nyert 1. Szerva | - | - | 75% |
| Nyert 2. Szerva | - | - | 53% |
| Ászok / Meccs | 2.9 | 2.5 | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 | 4.9 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | - | - | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | - | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.1% | 49.4% | 49.3% |
| Szerva Tartás % | - | - | 470.2% |
| Összes Nyert Pont | 100.4% | 102.8% | 86.7% |
| Stat. | Kemény (60) |
|---|---|
| Első Szerva % | 61% |
| Nyert 1. Szerva | 75% |
| Nyert 2. Szerva | 53% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61% |
| Nyert 1. Szerva | 75% |
| Nyert 2. Szerva | 53% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 75% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.3% |
| Szerva Tartás % | 470.2% |
| Összes Nyert Pont | 86.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.4% |
| Összes Nyert Pont | 102.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.1% |
| Összes Nyert Pont | 100.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61% |
| Nyert 1. Szerva | 75% |
| Nyert 2. Szerva | 53% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 75% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.3% |