1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Lima
  4. Victor Lilov
Victor Lilov

Victor Lilov Előrejelzések, statisztikák és forma

US
Ranglista#778
Kor21
Magasság6'0"
Súly183 lb
KézJobbkezes

Aktuális forma

W W L W L
2 Elemzett mérkőzések
100% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

18:00

Lezárult
US
V. Lilov
AR
J. Estevez
0
2
245
-370

1

245
626
463

O20.5

-118
5.2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

16:30

Lezárult
US
R. Karki
US
V. Lilov
1
2
123
-179

2

-179
24
66

2

-175
2.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

18:30

Lezárult
US
V. Lilov
US
A. Kim
0
2
324
-588

2

-588
42
66

-
padlock

17:30

Lezárult
US
V. Lilov
RS
V. Jankanj
2
0
-227
149

2

149
731
666

-
padlock

19:20

Lezárult
US
V. Lilov
FR
L. Marionneau
2
0
101
-143

1

101
66
13

-
padlock

Victor Lilov – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Victor Lilov 21 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 778. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Victor Lilov részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (29)
Első szerva % - 64.5% 64.5%
Nyert 1. szerva - 71.8% 71.8%
Nyert 2. szerva - 46.5% 46.5%
Ászok / meccs 2.6 2.8 2.4
Kettős hibák / meccs 1.8 2.7 2.8
Hárított bréklabdák - 60% 60%
Kihasznált bréklabdák - 32.2% 32.2%
Nyert fogadópontok - 39.5% 39.5%
Szervatartás % - 85.5% 138.4%
Összes nyert pont - 46.7% 46.7%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (18) Salak (11)
Első szerva % 64.5% -
Nyert 1. szerva 71.8% -
Nyert 2. szerva 46.5% -
Ászok / meccs 2.6 2.3
Kettős hibák / meccs 3.1 2.2
Hárított bréklabdák 60% -
Kihasznált bréklabdák 32.2% -
Nyert fogadópontok 39.5% -
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (29) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %64.5%
Nyert 1. szerva71.8%
Nyert 2. szerva46.5%
Ászok / meccs2.4
Kettős hibák / meccs2.8
Hárított bréklabdák60%
Kihasznált bréklabdák32.2%
Nyert fogadópontok39.5%
Szervatartás %138.4%
Összes nyert pont46.7%
StatValue
Első szerva %64.5%
Nyert 1. szerva71.8%
Nyert 2. szerva46.5%
Ászok / meccs2.8
Kettős hibák / meccs2.7
Hárított bréklabdák60%
Kihasznált bréklabdák32.2%
Nyert fogadópontok39.5%
Szervatartás %85.5%
Összes nyert pont46.7%
StatValue
Ászok / meccs2.6
Kettős hibák / meccs1.8
Statisztikák by Surface
Kemény (18) Salak (11)
StatValue
Első szerva %64.5%
Nyert 1. szerva71.8%
Nyert 2. szerva46.5%
Ászok / meccs2.6
Kettős hibák / meccs3.1
Hárított bréklabdák60%
Kihasznált bréklabdák32.2%
Nyert fogadópontok39.5%
StatValue
Ászok / meccs2.3
Kettős hibák / meccs2.2