1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W15 Beograd
  4. Victoria Borodulina
Victoria Borodulina

Victoria Borodulina Előrejelzések, statisztikák és forma

RU

Aktuális forma

L W L
2 Elemzett mérkőzések
0% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

11:37

Lezárult
RU
V. Borodulina
SI
A. Senica
1
2
530
-1250

2

-1250
34
66

0:2

-455
6.2/10

12:39

Lezárult
RO
S. Ogescu
RU
V. Borodulina
0
2
-303
210

1

-303
66
42

1

-303
3.8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

13:00

Lezárult
RU
V. Borodulina
DE
F. Sziedat
0
2
900
-2500

1

900
566
722

-
padlock
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.

Victoria Borodulina – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Victoria Borodulina AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Victoria Borodulina részvételével, és több mint 0% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (54)
Első szerva % 58.9% 53.7% 55.4%
Nyert 1. szerva 64.8% 66.4% 62.2%
Nyert 2. szerva 39.8% 47.2% 43.1%
Ászok / meccs 0.9 1.2 1.2
Kettős hibák / meccs 3.9 4.3 4.8
Hárított bréklabdák 42.9% 52.3% 48.7%
Kihasznált bréklabdák 51.2% 47.3% 46.5%
Nyert fogadópontok 48.4% 48.6% 48%
Szervatartás % 114.5% 74% 59%
Összes nyert pont 69.7% 59.7% 50.5%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (5) Salak (49)
Első szerva % 53.1% 55.8%
Nyert 1. szerva 67.4% 61.4%
Nyert 2. szerva 50% 42%
Ászok / meccs 2.4 1.1
Kettős hibák / meccs 5.8 4.7
Hárított bréklabdák 58.1% 47.5%
Kihasznált bréklabdák 42.4% 47.2%
Nyert fogadópontok 47.9% 48%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (54) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %55.4%
Nyert 1. szerva62.2%
Nyert 2. szerva43.1%
Ászok / meccs1.2
Kettős hibák / meccs4.8
Hárított bréklabdák48.7%
Kihasznált bréklabdák46.5%
Nyert fogadópontok48%
Szervatartás %59%
Összes nyert pont50.5%
StatValue
Első szerva %53.7%
Nyert 1. szerva66.4%
Nyert 2. szerva47.2%
Ászok / meccs1.2
Kettős hibák / meccs4.3
Hárított bréklabdák52.3%
Kihasznált bréklabdák47.3%
Nyert fogadópontok48.6%
Szervatartás %74%
Összes nyert pont59.7%
StatValue
Első szerva %58.9%
Nyert 1. szerva64.8%
Nyert 2. szerva39.8%
Ászok / meccs0.9
Kettős hibák / meccs3.9
Hárított bréklabdák42.9%
Kihasznált bréklabdák51.2%
Nyert fogadópontok48.4%
Szervatartás %114.5%
Összes nyert pont69.7%
Statisztikák by Surface
Kemény (5) Salak (49)
StatValue
Első szerva %53.1%
Nyert 1. szerva67.4%
Nyert 2. szerva50%
Ászok / meccs2.4
Kettős hibák / meccs5.8
Hárított bréklabdák58.1%
Kihasznált bréklabdák42.4%
Nyert fogadópontok47.9%
StatValue
Első szerva %55.8%
Nyert 1. szerva61.4%
Nyert 2. szerva42%
Ászok / meccs1.1
Kettős hibák / meccs4.7
Hárított bréklabdák47.5%
Kihasznált bréklabdák47.2%
Nyert fogadópontok48%