Viktoria Hruncakova Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:07 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
4.7/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.1/10 | |
12:07 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
2 |
4.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
10/10 | |
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
8.3/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O21.5 |
4.7/10 | |
10:09 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U21.5 |
3.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.2/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
10/10 | |
01:25 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U27.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8/10 |
Viktoria Hruncakova – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Viktoria Hruncakova egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 218. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 21 mérkőzést elemzett Viktoria Hruncakova részvételével, és több mint 61.9% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (52) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 75.7% | 61.8% |
| Nyert 1. Szerva | - | 59.7% | 64.1% |
| Nyert 2. Szerva | - | 30.2% | 42.7% |
| Ászok / Meccs | 5.1 | 5.7 | 6.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 | 3.5 | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | - | 44.4% | 50.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 40% | 26.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.9% | 42.3% | 40.5% |
| Szerva Tartás % | - | 235.5% | 215% |
| Összes Nyert Pont | 104.4% | 78.7% | 66.7% |
| Stat. | Kemény (42) | Salak (3) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.8% | - |
| Nyert 1. Szerva | 64.1% | - |
| Nyert 2. Szerva | 42.7% | - |
| Ászok / Meccs | 6.2 | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 50.7% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.6% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.5% | - |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.8% |
| Nyert 1. Szerva | 64.1% |
| Nyert 2. Szerva | 42.7% |
| Ászok / Meccs | 6.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 50.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.5% |
| Szerva Tartás % | 215% |
| Összes Nyert Pont | 66.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.7% |
| Nyert 1. Szerva | 59.7% |
| Nyert 2. Szerva | 30.2% |
| Ászok / Meccs | 5.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 44.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.3% |
| Szerva Tartás % | 235.5% |
| Összes Nyert Pont | 78.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.9% |
| Összes Nyert Pont | 104.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.8% |
| Nyert 1. Szerva | 64.1% |
| Nyert 2. Szerva | 42.7% |
| Ászok / Meccs | 6.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 50.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |