1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Wuning
  4. Xing Dao Chen
Xing Dao Chen

Xing Dao Chen Előrejelzések, statisztikák és forma

CN
Ranglista#1178
Kor21
Magasság6'0"
Súly161 lb
KézJobbkezes

Aktuális forma

L L L L L
6 Elemzett mérkőzések
50% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

03:44

Lezárult
CN
Y. Zeng
CN
X. D. Chen
2
1
-385
265

1

-385
66
32

1

-385
6.3/10

09:13

Lezárult
AU
C. Pade
CN
X. D. Chen
2
0
195
-286

2

-286
23
66

2

-286
2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

04:50

Lezárult
US
A. Ilagan
CN
X. D. Chen
2
0
-2500
730

1

-2500
66
21

1

-2500
8.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

05:07

Lezárult
CN
X. D. Chen
US
E. Zhu
0
2
180
-250

2

-250
54
76

O19.5

-185
3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

04:10

Lezárult
AU
M. Dellavedova
CN
X. D. Chen
2
0
-833
600

1

-833
66
32

1

-833
5.3/10

02:00

Lezárult
RU
E. Agafonov
CN
X. D. Chen
1
1
-556
350

1

-556
67
25

1

-556
6/10

Xing Dao Chen – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Xing Dao Chen 21 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1178. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Xing Dao Chen részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (29)
Első szerva % 54.5% 59% 59%
Nyert 1. szerva 50% 64.3% 64.3%
Nyert 2. szerva 50% 48.5% 48.5%
Ászok / meccs 0.2 1 1
Kettős hibák / meccs 1.8 3 3.7
Hárított bréklabdák 25% 33.3% 33.3%
Kihasznált bréklabdák 12.5% 16.7% 16.7%
Nyert fogadópontok 39.6% 38.2% 38.2%
Szervatartás % 695.5% 288% 413.9%
Összes nyert pont 84% 72.9% 72.9%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (27) Salak (1)
Első szerva % 60.7% -
Nyert 1. szerva 68.9% -
Nyert 2. szerva 47.9% -
Ászok / meccs 1.1 0
Kettős hibák / meccs 3.8 1
Hárított bréklabdák 36.4% -
Kihasznált bréklabdák 18.2% -
Nyert fogadópontok 39.5% 21.1%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (29) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %59%
Nyert 1. szerva64.3%
Nyert 2. szerva48.5%
Ászok / meccs1
Kettős hibák / meccs3.7
Hárított bréklabdák33.3%
Kihasznált bréklabdák16.7%
Nyert fogadópontok38.2%
Szervatartás %413.9%
Összes nyert pont72.9%
StatValue
Első szerva %59%
Nyert 1. szerva64.3%
Nyert 2. szerva48.5%
Ászok / meccs1
Kettős hibák / meccs3
Hárított bréklabdák33.3%
Kihasznált bréklabdák16.7%
Nyert fogadópontok38.2%
Szervatartás %288%
Összes nyert pont72.9%
StatValue
Első szerva %54.5%
Nyert 1. szerva50%
Nyert 2. szerva50%
Ászok / meccs0.2
Kettős hibák / meccs1.8
Hárított bréklabdák25%
Kihasznált bréklabdák12.5%
Nyert fogadópontok39.6%
Szervatartás %695.5%
Összes nyert pont84%
Statisztikák by Surface
Kemény (27) Salak (1)
StatValue
Első szerva %60.7%
Nyert 1. szerva68.9%
Nyert 2. szerva47.9%
Ászok / meccs1.1
Kettős hibák / meccs3.8
Hárított bréklabdák36.4%
Kihasznált bréklabdák18.2%
Nyert fogadópontok39.5%
StatValue
Ászok / meccs0
Kettős hibák / meccs1
Nyert fogadópontok21.1%