1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W15 Luan
  4. Yushan Shao
Yushan Shao

Yushan Shao Előrejelzések, statisztikák és forma

CN
Ranglista#977

Aktuális forma

L W W W L
7 Elemzett mérkőzések
42.9% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

03:00

Lezárult
CN
Y. Shao
CN
J. Wang
0
2
-133
106

1

-133
66
34

1

-133
2.4/10

04:00

Lezárult
CN
Y. Shao
CN
X. Luo
2
0
-172
125

1

-172
66
23

U20.5

-109
5.3/10

03:00

Lezárult
RU
M. Kalyakina
CN
Y. Shao
0
2
-128
-103

1

-128
66
32

1

-128
5.2/10

05:14

Lezárult
CN
X. Li
CN
Y. Shao
0
2
950
-2500

2

-2500
31
66

2

-2500
3.2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

05:00

Lezárult
CN
Y. Shao
RU
V. Panshina
0
2
140
-175

2

-175
563
726

2

-175
7.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

05:08

Lezárult
CN
Y. Shao
CN
X. Yao
1
2
290
-455

1

290
636
164

O18.5

-189
7.1/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

06:15

Lezárult
CN
R. Zou
CN
Y. Shao
2
0
205
-270

2

-270
461
626

2

-270
7.3/10

Yushan Shao – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Yushan Shao AI-alapú algoritmusunk 7 mérkőzést elemzett Yushan Shao részvételével, és több mint 42.9% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (20)
Első szerva % - 64.3% 64.3%
Nyert 1. szerva - 55.6% 55.6%
Nyert 2. szerva - 30% 30%
Ászok / meccs 1.1 1.1 1.1
Kettős hibák / meccs 2.1 3 3
Hárított bréklabdák - 54.5% 54.5%
Kihasznált bréklabdák - 22.2% 22.2%
Nyert fogadópontok 47% 46.5% 46.5%
Szervatartás % - 926.8% 926.8%
Összes nyert pont 105.3% 92.6% 92.6%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (19) Salak (1)
Első szerva % 64.3% -
Nyert 1. szerva 55.6% -
Nyert 2. szerva 30% -
Ászok / meccs 1.1 0
Kettős hibák / meccs 2.8 7
Hárított bréklabdák 54.5% -
Kihasznált bréklabdák 22.2% -
Nyert fogadópontok 47.5% 34.1%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (20) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %64.3%
Nyert 1. szerva55.6%
Nyert 2. szerva30%
Ászok / meccs1.1
Kettős hibák / meccs3
Hárított bréklabdák54.5%
Kihasznált bréklabdák22.2%
Nyert fogadópontok46.5%
Szervatartás %926.8%
Összes nyert pont92.6%
StatValue
Első szerva %64.3%
Nyert 1. szerva55.6%
Nyert 2. szerva30%
Ászok / meccs1.1
Kettős hibák / meccs3
Hárított bréklabdák54.5%
Kihasznált bréklabdák22.2%
Nyert fogadópontok46.5%
Szervatartás %926.8%
Összes nyert pont92.6%
StatValue
Ászok / meccs1.1
Kettős hibák / meccs2.1
Nyert fogadópontok47%
Összes nyert pont105.3%
Statisztikák by Surface
Kemény (19) Salak (1)
StatValue
Első szerva %64.3%
Nyert 1. szerva55.6%
Nyert 2. szerva30%
Ászok / meccs1.1
Kettős hibák / meccs2.8
Hárított bréklabdák54.5%
Kihasznált bréklabdák22.2%
Nyert fogadópontok47.5%
StatValue
Ászok / meccs0
Kettős hibák / meccs7
Nyert fogadópontok34.1%