Zhuoxuan Bai Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 666 |
O17.5 |
9/10 | |
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U23.5 |
7.2/10 | |
06:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 633 |
O16.5 |
8.6/10 | |
04:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
732 566 |
O17.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 637 |
O19.5 |
8.4/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
5.5/10 | |
05:17 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 635 |
O19.5 |
7.2/10 | |
09:57 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
4.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:13 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 265 |
1 |
7.2/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
614 266 |
O18.5 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 643 |
O19.5 |
7.2/10 |
Zhuoxuan Bai – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Zhuoxuan Bai egy 22 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 298. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 11 mérkőzést elemzett Zhuoxuan Bai részvételével, és több mint 90.9% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (25) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 77.6% | 74.2% | 70.9% |
| Nyert 1. Szerva | 68.3% | 63.5% | 62.3% |
| Nyert 2. Szerva | 58.3% | 49.1% | 45.8% |
| Ászok / Meccs | 2.6 | 2.2 | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 | 1.9 | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 71.4% | 65.3% | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.5% | 40.9% | 42% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.9% | 44.9% | 45.5% |
| Szerva Tartás % | 149.3% | 129.6% | 104.8% |
| Összes Nyert Pont | 75.7% | 70.6% | 66.1% |
| Stat. | Kemény (25) |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.9% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% |
| Nyert 2. Szerva | 45.8% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.9% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% |
| Nyert 2. Szerva | 45.8% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.5% |
| Szerva Tartás % | 104.8% |
| Összes Nyert Pont | 66.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.2% |
| Nyert 1. Szerva | 63.5% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 65.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.9% |
| Szerva Tartás % | 129.6% |
| Összes Nyert Pont | 70.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 77.6% |
| Nyert 1. Szerva | 68.3% |
| Nyert 2. Szerva | 58.3% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 71.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.9% |
| Szerva Tartás % | 149.3% |
| Összes Nyert Pont | 75.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.9% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% |
| Nyert 2. Szerva | 45.8% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.5% |