Aidan McHugh Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:12 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
8.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
6.3/10 | |
12:35 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
743 566 |
2 |
2.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.5/10 | |
16:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 167 |
|
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 664 |
|
||
18:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
Over Aidan McHugh – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Aidan McHugh is een 25-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 447e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 5 wedstrijden van Aidan McHugh geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 40% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (37) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 68.2% | 65.3% | 66.6% |
| 1e Service Gewonnen | 66.6% | 67.4% | 65.5% |
| 2e Service Gewonnen | 56% | 55.5% | 51.5% |
| Aces / Wedstrijd | 2.1 | 2.3 | 2.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 | 3.4 | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 51.2% | 61.5% | 64.2% |
| Breakpunten Benut | 24.2% | 23.3% | 20.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.8% | 36.8% | 35.7% |
| Service Behouden % | 68.6% | 67% | 90% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.1% | 51.4% | 49.2% |
| Statistiek | Hardcourt (33) | Gravel (1) | Gras (3) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 65.3% | - | 72.9% |
| 1e Service Gewonnen | 67.4% | - | 57.7% |
| 2e Service Gewonnen | 55.5% | - | 27.5% |
| Aces / Wedstrijd | 2.3 | 1 | 3.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 | 2 | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 61.5% | - | 75% |
| Breakpunten Benut | 23.3% | - | 6.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.1% | 32% | 30.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.6% |
| 1e Service Gewonnen | 65.5% |
| 2e Service Gewonnen | 51.5% |
| Aces / Wedstrijd | 2.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 64.2% |
| Breakpunten Benut | 20.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 35.7% |
| Service Behouden % | 90% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 65.3% |
| 1e Service Gewonnen | 67.4% |
| 2e Service Gewonnen | 55.5% |
| Aces / Wedstrijd | 2.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.4 |
| Breakpunten Gered | 61.5% |
| Breakpunten Benut | 23.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.8% |
| Service Behouden % | 67% |
| Totale Punten Gewonnen | 51.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 68.2% |
| 1e Service Gewonnen | 66.6% |
| 2e Service Gewonnen | 56% |
| Aces / Wedstrijd | 2.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 51.2% |
| Breakpunten Benut | 24.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.8% |
| Service Behouden % | 68.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 65.3% |
| 1e Service Gewonnen | 67.4% |
| 2e Service Gewonnen | 55.5% |
| Aces / Wedstrijd | 2.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 61.5% |
| Breakpunten Benut | 23.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Returnpunten Gewonnen | 32% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 72.9% |
| 1e Service Gewonnen | 57.7% |
| 2e Service Gewonnen | 27.5% |
| Aces / Wedstrijd | 3.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 75% |
| Breakpunten Benut | 6.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 30.9% |