Anais Gabriel Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
L
L
L
L
L
6
Geanalyseerde Wedstrijden
66.7%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
1 |
3.6/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 644 |
O18.5 |
7.9/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 361 |
O20.5 |
5.7/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1.7/10 | |
07:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
|
||
07:15 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
|
||
08:45 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 367 |
|
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.2/10 | |
07:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O20.5 |
6.1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Anais Gabriel – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Anais Gabriel Ons AI-algoritme heeft 6 wedstrijden van Anais Gabriel geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 66.7% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (24) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 54.5% | 54.4% | 56.9% |
| 1e Service Gewonnen | 52.1% | 63.8% | 64.2% |
| 2e Service Gewonnen | 22.5% | 37.7% | 36.2% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 | 0.8 | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.1 | 6.5 | 6.7 |
| Breakpunten Gered | 59.1% | 56.1% | 51.3% |
| Breakpunten Benut | 63.6% | 50.6% | 51.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 52.4% | 51.3% | 51.2% |
| Service Behouden % | 350% | 101.8% | 86.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 95.9% | 69.1% | 61.8% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (8) | Gravel (11) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 54% | - |
| 1e Service Gewonnen | 65.2% | - |
| 2e Service Gewonnen | 34.3% | - |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 7.6 | 5.5 |
| Breakpunten Gered | 52.8% | - |
| Breakpunten Benut | 58.9% | - |
| Returnpunten Gewonnen | 54.1% | 51.9% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (24)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56.9% |
| 1e Service Gewonnen | 64.2% |
| 2e Service Gewonnen | 36.2% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.7 |
| Breakpunten Gered | 51.3% |
| Breakpunten Benut | 51.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 51.2% |
| Service Behouden % | 86.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 61.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 54.4% |
| 1e Service Gewonnen | 63.8% |
| 2e Service Gewonnen | 37.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.5 |
| Breakpunten Gered | 56.1% |
| Breakpunten Benut | 50.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 51.3% |
| Service Behouden % | 101.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 69.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 54.5% |
| 1e Service Gewonnen | 52.1% |
| 2e Service Gewonnen | 22.5% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.1 |
| Breakpunten Gered | 59.1% |
| Breakpunten Benut | 63.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 52.4% |
| Service Behouden % | 350% |
| Totale Punten Gewonnen | 95.9% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (8)
Gravel (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 54% |
| 1e Service Gewonnen | 65.2% |
| 2e Service Gewonnen | 34.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 7.6 |
| Breakpunten Gered | 52.8% |
| Breakpunten Benut | 58.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.5 |
| Returnpunten Gewonnen | 51.9% |