Anastasia Bertacchi Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#737
Recente Vorm
L
W
L
W
L
7
Geanalyseerde Wedstrijden
57.1%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.5/10 | |
18:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.9/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:41 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
4.4/10 | |
08:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.5/10 | |
13:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2.4/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.2/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Anastasia Bertacchi – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Anastasia Bertacchi Ons AI-algoritme heeft 7 wedstrijden van Anastasia Bertacchi geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 57.1% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (22) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 85.5% | 85.5% |
| 1e Service Gewonnen | - | 48.9% | 48.9% |
| 2e Service Gewonnen | - | 12.5% | 12.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1 | 1.9 | 1.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 | 3.5 | 3.8 |
| Breakpunten Gered | - | 58.3% | 58.3% |
| Breakpunten Benut | - | 12.5% | 12.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.7% | 41.5% | 41.5% |
| Service Behouden % | - | 558.2% | 578.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 90.9% | 80.6% | 80.6% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (4) | Gravel (17) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 85.5% |
| 1e Service Gewonnen | - | 48.9% |
| 2e Service Gewonnen | - | 12.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1 | 2.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.5 | 4.5 |
| Breakpunten Gered | - | 58.3% |
| Breakpunten Benut | - | 12.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.5% | 42.5% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (22)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 85.5% |
| 1e Service Gewonnen | 48.9% |
| 2e Service Gewonnen | 12.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 58.3% |
| Breakpunten Benut | 12.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.5% |
| Service Behouden % | 578.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 80.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 85.5% |
| 1e Service Gewonnen | 48.9% |
| 2e Service Gewonnen | 12.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.5 |
| Breakpunten Gered | 58.3% |
| Breakpunten Benut | 12.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.5% |
| Service Behouden % | 558.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 80.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Returnpunten Gewonnen | 42.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 90.9% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (4)
Gravel (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.5 |
| Returnpunten Gewonnen | 39.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 85.5% |
| 1e Service Gewonnen | 48.9% |
| 2e Service Gewonnen | 12.5% |
| Aces / Wedstrijd | 2.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.5 |
| Breakpunten Gered | 58.3% |
| Breakpunten Benut | 12.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.5% |