Andrea Vavassori Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
6.9/10 | |
11:20 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
3.7/10 | |
15:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
364 636 |
O21.5 |
5.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:20 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 564 |
O19.5 |
6.6/10 | |
14:10 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
O9.5 |
10/10 | |
15:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 636 |
O19.5 |
9.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 561 |
O19.5 |
4.5/10 | |
04:45 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
6.6/10 | |
02:10 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
276 653 |
1 |
2.6/10 | |
04:10 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
636 167 |
2 |
8.1/10 |
Over Andrea Vavassori – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Andrea Vavassori is een 30-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 614e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 10 wedstrijden van Andrea Vavassori geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 50% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (14) | Laatste 52 Weken (14) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 64.7% | 63% | 63% |
| 1e Service Gewonnen | 75% | 75.7% | 75.7% |
| 2e Service Gewonnen | 51.9% | 50.5% | 50.5% |
| Aces / Wedstrijd | 7.3 | 7.4 | 7.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 | 2.9 | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 75.6% | 65.5% | 65.5% |
| Breakpunten Benut | 13% | 11.5% | 11.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 34% | 36% | 36% |
| Service Behouden % | 66.8% | 67% | 67% |
| Totale Punten Gewonnen | 51.1% | 52.3% | 52.3% |
| Statistiek | Hardcourt (9) | Gravel (3) | Gras (2) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 62.6% | 64.2% | 62.4% |
| 1e Service Gewonnen | 77.1% | 71.3% | 79.4% |
| 2e Service Gewonnen | 51.3% | 49.5% | 48.8% |
| Aces / Wedstrijd | 8.2 | 7 | 4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.6 | 2.7 | 4.5 |
| Breakpunten Gered | 67.6% | 80% | 16.7% |
| Breakpunten Benut | 12.9% | 10% | 8.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.2% | 37.8% | 31.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63% |
| 1e Service Gewonnen | 75.7% |
| 2e Service Gewonnen | 50.5% |
| Aces / Wedstrijd | 7.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 65.5% |
| Breakpunten Benut | 11.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 36% |
| Service Behouden % | 67% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63% |
| 1e Service Gewonnen | 75.7% |
| 2e Service Gewonnen | 50.5% |
| Aces / Wedstrijd | 7.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 65.5% |
| Breakpunten Benut | 11.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 36% |
| Service Behouden % | 67% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 64.7% |
| 1e Service Gewonnen | 75% |
| 2e Service Gewonnen | 51.9% |
| Aces / Wedstrijd | 7.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 75.6% |
| Breakpunten Benut | 13% |
| Returnpunten Gewonnen | 34% |
| Service Behouden % | 66.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.6% |
| 1e Service Gewonnen | 77.1% |
| 2e Service Gewonnen | 51.3% |
| Aces / Wedstrijd | 8.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.6 |
| Breakpunten Gered | 67.6% |
| Breakpunten Benut | 12.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 64.2% |
| 1e Service Gewonnen | 71.3% |
| 2e Service Gewonnen | 49.5% |
| Aces / Wedstrijd | 7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 80% |
| Breakpunten Benut | 10% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.4% |
| 1e Service Gewonnen | 79.4% |
| 2e Service Gewonnen | 48.8% |
| Aces / Wedstrijd | 4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.5 |
| Breakpunten Gered | 16.7% |
| Breakpunten Benut | 8.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 31.3% |