Anita Sahdiieva Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#702
Recente Vorm
L
W
L
L
L
11
Geanalyseerde Wedstrijden
27.3%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
O20.5 |
6.5/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:07 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
6.5/10 | |
16:03 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
O19.5 |
8.5/10 | |
17:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
742 566 |
O20.5 |
7/10 | |
16:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 732 |
1 |
2.7/10 | |
15:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U19.5 |
4.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
164 636 |
O19.5 |
5.9/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
1.5/10 | |
18:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
O19.5 |
7/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.2/10 | |
15:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
2.5/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Anita Sahdiieva – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Anita Sahdiieva Ons AI-algoritme heeft 11 wedstrijden van Anita Sahdiieva geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 27.3% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (35) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 76.7% | 76.7% |
| 1e Service Gewonnen | - | 60.5% | 60.5% |
| 2e Service Gewonnen | - | 56.7% | 56.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.4 | 0.7 | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 | 1.8 | 2.1 |
| Breakpunten Gered | - | 60% | 60% |
| Breakpunten Benut | - | 51.1% | 51.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.8% | 45.9% | 45.9% |
| Service Behouden % | - | 229.6% | 323.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 101.2% | 80.2% | 80.2% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (22) | Gravel (12) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 76.7% | - |
| 1e Service Gewonnen | 60.5% | - |
| 2e Service Gewonnen | 56.7% | - |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 | 1.4 |
| Breakpunten Gered | 60% | - |
| Breakpunten Benut | 51.1% | - |
| Returnpunten Gewonnen | 50.9% | 43.8% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (35)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 76.7% |
| 1e Service Gewonnen | 60.5% |
| 2e Service Gewonnen | 56.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.1 |
| Breakpunten Gered | 60% |
| Breakpunten Benut | 51.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.9% |
| Service Behouden % | 323.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 80.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 76.7% |
| 1e Service Gewonnen | 60.5% |
| 2e Service Gewonnen | 56.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 60% |
| Breakpunten Benut | 51.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.9% |
| Service Behouden % | 229.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 80.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 |
| Returnpunten Gewonnen | 43.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 101.2% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (22)
Gravel (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 76.7% |
| 1e Service Gewonnen | 60.5% |
| 2e Service Gewonnen | 56.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 |
| Breakpunten Gered | 60% |
| Breakpunten Benut | 51.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.4 |
| Returnpunten Gewonnen | 43.8% |