Charlie Robertson Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:06 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
461 636 |
2 |
4.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:50 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O18.5 |
6.5/10 | |
09:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
3.1/10 | |
12:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
6.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.3/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
1 |
1.8/10 | |
11:35 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
3.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
|
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:25 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
|
Over Charlie Robertson – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Charlie Robertson is een 19-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 892e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 8 wedstrijden van Charlie Robertson geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 37.5% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (22) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 58.7% | 58.2% | 57.9% |
| 1e Service Gewonnen | 67.9% | 64.7% | 64.2% |
| 2e Service Gewonnen | 46.9% | 45.1% | 45% |
| Aces / Wedstrijd | 2.1 | 2 | 1.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.2 | 5.7 | 5.7 |
| Breakpunten Gered | 58.8% | 54.4% | 56.5% |
| Breakpunten Benut | 34.5% | 31.7% | 31.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.6% | 40.1% | 40.7% |
| Service Behouden % | 67.4% | 78% | 78.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 53.1% | 50.2% | 50.3% |
| Statistiek | Hardcourt (16) | Gravel (3) | Gras (1) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 57.1% | 65.7% | 54.5% |
| 1e Service Gewonnen | 66.2% | 52.3% | 58.3% |
| 2e Service Gewonnen | 45.4% | 47.1% | 35% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 | 0.7 | 2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.7 | 9.3 | 2 |
| Breakpunten Gered | 55.8% | 60% | - |
| Breakpunten Benut | 33.1% | 33.3% | 0% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.2% | 39% | 11.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 57.9% |
| 1e Service Gewonnen | 64.2% |
| 2e Service Gewonnen | 45% |
| Aces / Wedstrijd | 1.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.7 |
| Breakpunten Gered | 56.5% |
| Breakpunten Benut | 31.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.7% |
| Service Behouden % | 78.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.2% |
| 1e Service Gewonnen | 64.7% |
| 2e Service Gewonnen | 45.1% |
| Aces / Wedstrijd | 2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.7 |
| Breakpunten Gered | 54.4% |
| Breakpunten Benut | 31.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.1% |
| Service Behouden % | 78% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.7% |
| 1e Service Gewonnen | 67.9% |
| 2e Service Gewonnen | 46.9% |
| Aces / Wedstrijd | 2.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.2 |
| Breakpunten Gered | 58.8% |
| Breakpunten Benut | 34.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.6% |
| Service Behouden % | 67.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 53.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 57.1% |
| 1e Service Gewonnen | 66.2% |
| 2e Service Gewonnen | 45.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.7 |
| Breakpunten Gered | 55.8% |
| Breakpunten Benut | 33.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 65.7% |
| 1e Service Gewonnen | 52.3% |
| 2e Service Gewonnen | 47.1% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 9.3 |
| Breakpunten Gered | 60% |
| Breakpunten Benut | 33.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 39% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 54.5% |
| 1e Service Gewonnen | 58.3% |
| 2e Service Gewonnen | 35% |
| Aces / Wedstrijd | 2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Benut | 0% |
| Returnpunten Gewonnen | 11.5% |