Daria Lodikova Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.5/10 | |
09:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
4.1/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
2 |
8.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U20.5 |
1.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O18.5 |
7.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.2/10 | |
12:15 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.2/10 | |
09:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
|
||
08:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
|
||
11:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
|
||
09:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
|
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Afgerond |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
|
Over Daria Lodikova – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Daria Lodikova is een 29-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 9 wedstrijden van Daria Lodikova geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 66.7% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (35) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 74.7% | 73.9% |
| 1e Service Gewonnen | - | 58.3% | 57.5% |
| 2e Service Gewonnen | - | 53.5% | 51.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.5 | 1.2 | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 | 1.9 | 1.9 |
| Breakpunten Gered | - | 61.9% | 55.9% |
| Breakpunten Benut | - | 41.7% | 52% |
| Returnpunten Gewonnen | - | 46.3% | 51% |
| Service Behouden % | - | 111.8% | 66.7% |
| Totale Punten Gewonnen | - | 52.1% | 51.3% |
| Statistiek | Gravel (34) |
|---|---|
| Eerste Service % | 73.9% |
| 1e Service Gewonnen | 57.5% |
| 2e Service Gewonnen | 51.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 55.9% |
| Breakpunten Benut | 52% |
| Returnpunten Gewonnen | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 73.9% |
| 1e Service Gewonnen | 57.5% |
| 2e Service Gewonnen | 51.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 |
| Breakpunten Gered | 55.9% |
| Breakpunten Benut | 52% |
| Returnpunten Gewonnen | 51% |
| Service Behouden % | 66.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 74.7% |
| 1e Service Gewonnen | 58.3% |
| 2e Service Gewonnen | 53.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 |
| Breakpunten Gered | 61.9% |
| Breakpunten Benut | 41.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.3% |
| Service Behouden % | 111.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 73.9% |
| 1e Service Gewonnen | 57.5% |
| 2e Service Gewonnen | 51.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 55.9% |
| Breakpunten Benut | 52% |
| Returnpunten Gewonnen | 51% |