Dragos Nicolae Cazacu Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
3.9/10 | |
17:12 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.6/10 | |
18:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:33 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
4.2/10 | |
15:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.9/10 | |
16:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.8/10 | |
15:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 625 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
O8.5 |
9.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
376 652 |
1 |
8.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
9.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
3.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
|
Over Dragos Nicolae Cazacu – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Dragos Nicolae Cazacu is een 21-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 847e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 12 wedstrijden van Dragos Nicolae Cazacu geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 75% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (39) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 57.9% | 65.2% | 62.5% |
| 1e Service Gewonnen | 63.6% | 64.4% | 63.3% |
| 2e Service Gewonnen | 46.9% | 47.2% | 46.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 | 1.1 | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.4 | 2 | 2.6 |
| Breakpunten Gered | 57.1% | 59.1% | 53.3% |
| Breakpunten Benut | 0% | 10.7% | 26.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.4% | 41.8% | 44.2% |
| Service Behouden % | 314.5% | 206.8% | 164.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 83.6% | 71.6% | 64.5% |
| Statistiek | Hardcourt (3) | Gravel (36) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 65.2% | 60.4% |
| 1e Service Gewonnen | 64.4% | 62.4% |
| 2e Service Gewonnen | 47.2% | 46.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.3 | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 59.1% | 47.8% |
| Breakpunten Benut | 10.7% | 37.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 34.1% | 47.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.5% |
| 1e Service Gewonnen | 63.3% |
| 2e Service Gewonnen | 46.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.6 |
| Breakpunten Gered | 53.3% |
| Breakpunten Benut | 26.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.2% |
| Service Behouden % | 164.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 64.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 65.2% |
| 1e Service Gewonnen | 64.4% |
| 2e Service Gewonnen | 47.2% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 59.1% |
| Breakpunten Benut | 10.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.8% |
| Service Behouden % | 206.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 71.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 57.9% |
| 1e Service Gewonnen | 63.6% |
| 2e Service Gewonnen | 46.9% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.4 |
| Breakpunten Gered | 57.1% |
| Breakpunten Benut | 0% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.4% |
| Service Behouden % | 314.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 83.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 65.2% |
| 1e Service Gewonnen | 64.4% |
| 2e Service Gewonnen | 47.2% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.3 |
| Breakpunten Gered | 59.1% |
| Breakpunten Benut | 10.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 34.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.4% |
| 1e Service Gewonnen | 62.4% |
| 2e Service Gewonnen | 46.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 47.8% |
| Breakpunten Benut | 37.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 47.4% |