Federico Aguilar Cardozo Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:50 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
4.6/10 | |
17:45 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.9/10 | |
18:55 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
622 266 |
|
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:35 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
|
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Over Federico Aguilar Cardozo – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Federico Aguilar Cardozo is een 20-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 1069e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 1 wedstrijden van Federico Aguilar Cardozo geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 100% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (28) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 73.2% | 67.7% | 67.7% |
| 1e Service Gewonnen | 53.5% | 62.1% | 62.1% |
| 2e Service Gewonnen | 46% | 48.7% | 48.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.3 | 0.6 | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 | 2 | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 40% | 49.4% | 49.4% |
| Breakpunten Benut | 47.2% | 48.5% | 48.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.6% | 49.1% | 49.1% |
| Service Behouden % | 51.9% | 57.9% | 72.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 48.9% | 53.3% | 53.3% |
| Statistiek | Gravel (28) |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.7% |
| 1e Service Gewonnen | 62.1% |
| 2e Service Gewonnen | 48.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 49.4% |
| Breakpunten Benut | 48.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.7% |
| 1e Service Gewonnen | 62.1% |
| 2e Service Gewonnen | 48.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 49.4% |
| Breakpunten Benut | 48.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.1% |
| Service Behouden % | 72.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.7% |
| 1e Service Gewonnen | 62.1% |
| 2e Service Gewonnen | 48.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 49.4% |
| Breakpunten Benut | 48.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.1% |
| Service Behouden % | 57.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 73.2% |
| 1e Service Gewonnen | 53.5% |
| 2e Service Gewonnen | 46% |
| Aces / Wedstrijd | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 40% |
| Breakpunten Benut | 47.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.6% |
| Service Behouden % | 51.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.7% |
| 1e Service Gewonnen | 62.1% |
| 2e Service Gewonnen | 48.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 49.4% |
| Breakpunten Benut | 48.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.1% |