Gael Monfils Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:05 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 364 |
O19.5 |
4.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O19.5 |
7.6/10 | |
15:35 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 636 |
O18.5 |
8.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:50 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
10/10 | |
01:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U28.5 |
9.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:35 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
O19.5 |
5.7/10 | |
04:05 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 636 |
O18.5 |
6.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:05 Afgerond |
| 3
1
|
|
|
1 |
75636 57361 |
1 |
5.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
U29.5 |
9/10 |
Over Gael Monfils – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Gael Monfils is een 39-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 200e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 9 wedstrijden van Gael Monfils geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 66.7% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (19) | Laatste 52 Weken (19) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 63.4% | 61.2% | 61.2% |
| 1e Service Gewonnen | 72.4% | 71.6% | 71.6% |
| 2e Service Gewonnen | 45.4% | 45.1% | 45.1% |
| Aces / Wedstrijd | 8.8 | 9.6 | 9.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.9 | 6.1 | 6.1 |
| Breakpunten Gered | 66.7% | 64.4% | 64.4% |
| Breakpunten Benut | 18.1% | 19.4% | 19.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 35.8% | 37% | 37% |
| Service Behouden % | 62.5% | 61.3% | 61.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.3% | 49.2% | 49.2% |
| Statistiek | Hardcourt (9) | Gravel (6) | Gras (4) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 62.4% | 59.9% | 60.9% |
| 1e Service Gewonnen | 72% | 71.1% | 71.3% |
| 2e Service Gewonnen | 45.9% | 41.5% | 48.4% |
| Aces / Wedstrijd | 8.9 | 8.8 | 12.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.4 | 4.2 | 8.3 |
| Breakpunten Gered | 63.9% | 68.7% | 54.2% |
| Breakpunten Benut | 16.3% | 22.6% | 21.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.1% | 38% | 37.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.2% |
| 1e Service Gewonnen | 71.6% |
| 2e Service Gewonnen | 45.1% |
| Aces / Wedstrijd | 9.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.1 |
| Breakpunten Gered | 64.4% |
| Breakpunten Benut | 19.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 37% |
| Service Behouden % | 61.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.2% |
| 1e Service Gewonnen | 71.6% |
| 2e Service Gewonnen | 45.1% |
| Aces / Wedstrijd | 9.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.1 |
| Breakpunten Gered | 64.4% |
| Breakpunten Benut | 19.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 37% |
| Service Behouden % | 61.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.4% |
| 1e Service Gewonnen | 72.4% |
| 2e Service Gewonnen | 45.4% |
| Aces / Wedstrijd | 8.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.9 |
| Breakpunten Gered | 66.7% |
| Breakpunten Benut | 18.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 35.8% |
| Service Behouden % | 62.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.4% |
| 1e Service Gewonnen | 72% |
| 2e Service Gewonnen | 45.9% |
| Aces / Wedstrijd | 8.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.4 |
| Breakpunten Gered | 63.9% |
| Breakpunten Benut | 16.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.9% |
| 1e Service Gewonnen | 71.1% |
| 2e Service Gewonnen | 41.5% |
| Aces / Wedstrijd | 8.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.2 |
| Breakpunten Gered | 68.7% |
| Breakpunten Benut | 22.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 38% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.9% |
| 1e Service Gewonnen | 71.3% |
| 2e Service Gewonnen | 48.4% |
| Aces / Wedstrijd | 12.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 8.3 |
| Breakpunten Gered | 54.2% |
| Breakpunten Benut | 21.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.3% |