Greet Minnen Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.4/10 | |
11:25 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.4/10 | |
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
613 466 |
2 |
5.9/10 | |
14:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
6.9/10 | |
12:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O19.5 |
8.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
O19.5 |
7.9/10 | |
11:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 627 |
O19.5 |
7.6/10 | |
09:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
372 656 |
O20.5 |
7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U23.5 |
6.5/10 | |
16:20 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U25.5 |
7.9/10 | |
23:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 653 |
1 |
8/10 |
Over Greet Minnen – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Greet Minnen is een 28-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 150e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 15 wedstrijden van Greet Minnen geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 66.7% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (43) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 75% | 68.2% | 66.2% |
| 1e Service Gewonnen | 61.1% | 66.6% | 66.4% |
| 2e Service Gewonnen | 42.9% | 47.9% | 45.6% |
| Aces / Wedstrijd | 3.1 | 2.9 | 2.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 | 2.4 | 3.2 |
| Breakpunten Gered | 45% | 41.8% | 50.7% |
| Breakpunten Benut | 51.9% | 35.9% | 31.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 45% | 42.9% | 41.9% |
| Service Behouden % | 225% | 98.8% | 72.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 82.2% | 64.1% | 55.7% |
| Statistiek | Hardcourt (30) | Gravel (3) | Gras (10) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 63.1% | 67.8% | 70.4% |
| 1e Service Gewonnen | 66.6% | 60.4% | 67.7% |
| 2e Service Gewonnen | 44% | 45.5% | 48.7% |
| Aces / Wedstrijd | 3.1 | 1 | 2.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 | 2.3 | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 46.4% | 50% | 57.5% |
| Breakpunten Benut | 30.5% | 36.7% | 32.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.6% | 42.3% | 42.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.2% |
| 1e Service Gewonnen | 66.4% |
| 2e Service Gewonnen | 45.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 |
| Breakpunten Gered | 50.7% |
| Breakpunten Benut | 31.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.9% |
| Service Behouden % | 72.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 55.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 68.2% |
| 1e Service Gewonnen | 66.6% |
| 2e Service Gewonnen | 47.9% |
| Aces / Wedstrijd | 2.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 |
| Breakpunten Gered | 41.8% |
| Breakpunten Benut | 35.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.9% |
| Service Behouden % | 98.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 64.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 75% |
| 1e Service Gewonnen | 61.1% |
| 2e Service Gewonnen | 42.9% |
| Aces / Wedstrijd | 3.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 |
| Breakpunten Gered | 45% |
| Breakpunten Benut | 51.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 45% |
| Service Behouden % | 225% |
| Totale Punten Gewonnen | 82.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.1% |
| 1e Service Gewonnen | 66.6% |
| 2e Service Gewonnen | 44% |
| Aces / Wedstrijd | 3.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 |
| Breakpunten Gered | 46.4% |
| Breakpunten Benut | 30.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.8% |
| 1e Service Gewonnen | 60.4% |
| 2e Service Gewonnen | 45.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 |
| Breakpunten Gered | 50% |
| Breakpunten Benut | 36.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70.4% |
| 1e Service Gewonnen | 67.7% |
| 2e Service Gewonnen | 48.7% |
| Aces / Wedstrijd | 2.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 57.5% |
| Breakpunten Benut | 32.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.3% |