Henry Lieberman Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#1492
Recente Vorm
W
L
W
L
L
7
Geanalyseerde Wedstrijden
42.9%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O20.5 |
5.5/10 | |
12:11 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.9/10 | |
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 167 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:11 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
5.4/10 | |
10:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
5.4/10 | |
07:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 36 |
O18.5 |
4/10 | |
10:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
4.8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Henry Lieberman – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Henry Lieberman Ons AI-algoritme heeft 7 wedstrijden van Henry Lieberman geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 42.9% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (34) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 59.2% | 57.7% |
| 1e Service Gewonnen | - | 67.8% | 65% |
| 2e Service Gewonnen | - | 47.5% | 47.8% |
| Aces / Wedstrijd | 1.5 | 1.6 | 2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.4 | 3 | 3.3 |
| Breakpunten Gered | - | 51.5% | 54.1% |
| Breakpunten Benut | - | 43.8% | 37.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.8% | 45.8% | 44.8% |
| Service Behouden % | - | 245.2% | 122.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 102.9% | 83.2% | 68.5% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (27) | Gravel (6) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 56.4% | 59.8% |
| 1e Service Gewonnen | 62% | 69.6% |
| 2e Service Gewonnen | 48.8% | 46% |
| Aces / Wedstrijd | 2 | 2.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 | 3.5 |
| Breakpunten Gered | 55.6% | 51.4% |
| Breakpunten Benut | 32.6% | 45.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.2% | 48.2% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (34)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 57.7% |
| 1e Service Gewonnen | 65% |
| 2e Service Gewonnen | 47.8% |
| Aces / Wedstrijd | 2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.3 |
| Breakpunten Gered | 54.1% |
| Breakpunten Benut | 37.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.8% |
| Service Behouden % | 122.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 68.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.2% |
| 1e Service Gewonnen | 67.8% |
| 2e Service Gewonnen | 47.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 51.5% |
| Breakpunten Benut | 43.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.8% |
| Service Behouden % | 245.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 83.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.4 |
| Returnpunten Gewonnen | 44.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 102.9% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (27)
Gravel (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56.4% |
| 1e Service Gewonnen | 62% |
| 2e Service Gewonnen | 48.8% |
| Aces / Wedstrijd | 2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 |
| Breakpunten Gered | 55.6% |
| Breakpunten Benut | 32.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.8% |
| 1e Service Gewonnen | 69.6% |
| 2e Service Gewonnen | 46% |
| Aces / Wedstrijd | 2.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.5 |
| Breakpunten Gered | 51.4% |
| Breakpunten Benut | 45.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.2% |