Ji Sung Nam Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U24.5 |
5.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
664 376 |
2 |
1.6/10 | |
03:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
5.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
O8.5 |
7.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
|
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:20 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 623 |
|
||
03:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 632 |
|
||
06:10 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
|
Over Ji Sung Nam – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Ji Sung Nam is een 32-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 760e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 6 wedstrijden van Ji Sung Nam geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 50% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (29) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 57.5% | 58.6% | 58.6% |
| 1e Service Gewonnen | 67.8% | 67.5% | 67.5% |
| 2e Service Gewonnen | 50.5% | 49.4% | 49.4% |
| Aces / Wedstrijd | 2.9 | 3.4 | 2.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 | 2.4 | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 53.3% | 55.2% | 55.2% |
| Breakpunten Benut | 28.7% | 28.7% | 28.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.4% | 38.5% | 38.5% |
| Service Behouden % | 60.4% | 60% | 80.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 50% | 48.5% | 48.5% |
| Statistiek | Hardcourt (26) | Gravel (1) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 58.3% | 61.1% |
| 1e Service Gewonnen | 67.4% | 61.4% |
| 2e Service Gewonnen | 49.6% | 42.9% |
| Aces / Wedstrijd | 2.9 | 4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.6 | 2 |
| Breakpunten Gered | 57% | 50% |
| Breakpunten Benut | 29.7% | 16.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.1% | 20.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.6% |
| 1e Service Gewonnen | 67.5% |
| 2e Service Gewonnen | 49.4% |
| Aces / Wedstrijd | 2.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 55.2% |
| Breakpunten Benut | 28.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.5% |
| Service Behouden % | 80.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.6% |
| 1e Service Gewonnen | 67.5% |
| 2e Service Gewonnen | 49.4% |
| Aces / Wedstrijd | 3.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 |
| Breakpunten Gered | 55.2% |
| Breakpunten Benut | 28.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.5% |
| Service Behouden % | 60% |
| Totale Punten Gewonnen | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 57.5% |
| 1e Service Gewonnen | 67.8% |
| 2e Service Gewonnen | 50.5% |
| Aces / Wedstrijd | 2.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 |
| Breakpunten Gered | 53.3% |
| Breakpunten Benut | 28.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.4% |
| Service Behouden % | 60.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.3% |
| 1e Service Gewonnen | 67.4% |
| 2e Service Gewonnen | 49.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.6 |
| Breakpunten Gered | 57% |
| Breakpunten Benut | 29.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.1% |
| 1e Service Gewonnen | 61.4% |
| 2e Service Gewonnen | 42.9% |
| Aces / Wedstrijd | 4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 50% |
| Breakpunten Benut | 16.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 20.8% |