Juan Ignacio Gallego Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
L
L
W
L
L
10
Geanalyseerde Wedstrijden
60%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 165 |
O19.5 |
5.2/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1.1/10 | |
19:38 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
367 625 |
O20.5 |
6.5/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:08 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
21 66 |
U21.5 |
5.8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 622 |
O19.5 |
3.9/10 | |
15:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
561 736 |
O17.5 |
9.9/10 | |
12:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
6/10 | |
12:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
4.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 721 |
O20.5 |
6.8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Juan Ignacio Gallego – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Juan Ignacio Gallego Ons AI-algoritme heeft 10 wedstrijden van Juan Ignacio Gallego geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 60% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (38) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 74.8% | 74.6% | 74.2% |
| 1e Service Gewonnen | 60.2% | 60% | 57.9% |
| 2e Service Gewonnen | 42.4% | 45.6% | 42.4% |
| Aces / Wedstrijd | 0.1 | 0.3 | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.5 | 2.4 | 3 |
| Breakpunten Gered | 53.4% | 52.8% | 51.9% |
| Breakpunten Benut | 36.8% | 38.4% | 36.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.5% | 45.6% | 44.7% |
| Service Behouden % | 73.9% | 105.1% | 75.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 56.2% | 66.2% | 57% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Gravel (38) |
|---|---|
| Eerste Service % | 74.2% |
| 1e Service Gewonnen | 57.9% |
| 2e Service Gewonnen | 42.4% |
| Aces / Wedstrijd | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 51.9% |
| Breakpunten Benut | 36.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.7% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (38)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 74.2% |
| 1e Service Gewonnen | 57.9% |
| 2e Service Gewonnen | 42.4% |
| Aces / Wedstrijd | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 51.9% |
| Breakpunten Benut | 36.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.7% |
| Service Behouden % | 75.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 57% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 74.6% |
| 1e Service Gewonnen | 60% |
| 2e Service Gewonnen | 45.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 |
| Breakpunten Gered | 52.8% |
| Breakpunten Benut | 38.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.6% |
| Service Behouden % | 105.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 66.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 74.8% |
| 1e Service Gewonnen | 60.2% |
| 2e Service Gewonnen | 42.4% |
| Aces / Wedstrijd | 0.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.5 |
| Breakpunten Gered | 53.4% |
| Breakpunten Benut | 36.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.5% |
| Service Behouden % | 73.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 56.2% |
Statistieken by Surface
Gravel (38)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 74.2% |
| 1e Service Gewonnen | 57.9% |
| 2e Service Gewonnen | 42.4% |
| Aces / Wedstrijd | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 51.9% |
| Breakpunten Benut | 36.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.7% |