Karla Popovic Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#823
Recente Vorm
L
W
L
W
W
14
Geanalyseerde Wedstrijden
50%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O19.5 |
7.3/10 | |
11:22 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U22.5 |
6.3/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.6/10 | |
09:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
9.9/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
4.5/10 | |
09:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.5/10 | |
11:08 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.2/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 365 |
O20.5 |
6.7/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.9/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U19.5 |
4.7/10 | |
08:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.1/10 | |
08:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
2.6/10 | |
07:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
O20.5 |
6.8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Karla Popovic – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Karla Popovic Ons AI-algoritme heeft 14 wedstrijden van Karla Popovic geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 50% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (47) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 71.2% | 71% |
| 1e Service Gewonnen | - | 56.5% | 56.1% |
| 2e Service Gewonnen | - | 47.7% | 40.8% |
| Aces / Wedstrijd | 0.4 | 0.6 | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 | 2.7 | 2.5 |
| Breakpunten Gered | - | 51.7% | 44.7% |
| Breakpunten Benut | - | 28.1% | 46.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 52.7% | 50.1% | 49.5% |
| Service Behouden % | - | 310.6% | 86.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 116.3% | 94.2% | 63.8% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (39) | Gravel (8) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 70.9% | 71.2% |
| 1e Service Gewonnen | 56.2% | 55.4% |
| 2e Service Gewonnen | 42% | 35.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.4 | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 | 3 |
| Breakpunten Gered | 45.4% | 41.9% |
| Breakpunten Benut | 42.6% | 66% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.2% | 54.9% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (47)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 71% |
| 1e Service Gewonnen | 56.1% |
| 2e Service Gewonnen | 40.8% |
| Aces / Wedstrijd | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 44.7% |
| Breakpunten Benut | 46.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.5% |
| Service Behouden % | 86.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 63.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 71.2% |
| 1e Service Gewonnen | 56.5% |
| 2e Service Gewonnen | 47.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 51.7% |
| Breakpunten Benut | 28.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 50.1% |
| Service Behouden % | 310.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 94.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Returnpunten Gewonnen | 52.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 116.3% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (39)
Gravel (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70.9% |
| 1e Service Gewonnen | 56.2% |
| 2e Service Gewonnen | 42% |
| Aces / Wedstrijd | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 |
| Breakpunten Gered | 45.4% |
| Breakpunten Benut | 42.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 71.2% |
| 1e Service Gewonnen | 55.4% |
| 2e Service Gewonnen | 35.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 41.9% |
| Breakpunten Benut | 66% |
| Returnpunten Gewonnen | 54.9% |