Lawrence Bataljin Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
4.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:15 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
2.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
|
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Over Lawrence Bataljin – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Lawrence Bataljin is een 29-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 1318e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 4 wedstrijden van Lawrence Bataljin geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 50% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (23) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 67% | 66.3% | 66.3% |
| 1e Service Gewonnen | 58.4% | 57.8% | 57.8% |
| 2e Service Gewonnen | 45.1% | 43.6% | 43.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 | 0.8 | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.7 | 4.3 | 4.1 |
| Breakpunten Gered | 42.9% | 48.9% | 48.9% |
| Breakpunten Benut | 4.3% | 5.5% | 5.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 31.1% | 31.1% | 31.1% |
| Service Behouden % | 79.7% | 91.1% | 112.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.7% | 49.2% | 49.2% |
| Statistiek | Hardcourt (12) | Gravel (11) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 62.7% | 69.4% |
| 1e Service Gewonnen | 59.4% | 56.6% |
| 2e Service Gewonnen | 46.7% | 40.4% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 | 0.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 | 4.3 |
| Breakpunten Gered | 38.9% | 55.2% |
| Breakpunten Benut | 0% | 10% |
| Returnpunten Gewonnen | 33.5% | 27% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.3% |
| 1e Service Gewonnen | 57.8% |
| 2e Service Gewonnen | 43.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.1 |
| Breakpunten Gered | 48.9% |
| Breakpunten Benut | 5.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 31.1% |
| Service Behouden % | 112.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.3% |
| 1e Service Gewonnen | 57.8% |
| 2e Service Gewonnen | 43.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 |
| Breakpunten Gered | 48.9% |
| Breakpunten Benut | 5.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 31.1% |
| Service Behouden % | 91.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67% |
| 1e Service Gewonnen | 58.4% |
| 2e Service Gewonnen | 45.1% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 42.9% |
| Breakpunten Benut | 4.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 31.1% |
| Service Behouden % | 79.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.7% |
| 1e Service Gewonnen | 59.4% |
| 2e Service Gewonnen | 46.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 |
| Breakpunten Gered | 38.9% |
| Breakpunten Benut | 0% |
| Returnpunten Gewonnen | 33.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 69.4% |
| 1e Service Gewonnen | 56.6% |
| 2e Service Gewonnen | 40.4% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 |
| Breakpunten Gered | 55.2% |
| Breakpunten Benut | 10% |
| Returnpunten Gewonnen | 27% |