Luca Wiedenmann Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
4.2/10 | |
09:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
5.1/10 | |
14:28 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
4.8/10 | |
09:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 461 |
O21.5 |
3.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:44 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.3/10 | |
09:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1/10 | |
09:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.7/10 | |
09:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.8/10 | |
08:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.7/10 | |
11:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
7.6/10 | |
08:15 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
1.6/10 | |
08:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.4/10 | |
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5/10 | |
09:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
264 636 |
O20.5 |
6.2/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 366 |
2 |
3.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
4.5/10 | |
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 560 |
O20.5 |
4.8/10 | |
11:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.3/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
O21.5 |
4.5/10 | |
12:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1.6/10 |
Over Luca Wiedenmann – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Luca Wiedenmann is een 27-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 763e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 23 wedstrijden van Luca Wiedenmann geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 69.6% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (44) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | - | 46.7% |
| 1e Service Gewonnen | - | - | 46.4% |
| 2e Service Gewonnen | - | - | 40.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.8 | 3.5 | 3.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 | 2 | 1.9 |
| Breakpunten Gered | - | - | 100% |
| Breakpunten Benut | - | - | 25% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.6% | 44.9% | 44.1% |
| Service Behouden % | - | - | 1565% |
| Totale Punten Gewonnen | 101.6% | 103.3% | 97.4% |
| Statistiek | Hardcourt (42) | Gravel (2) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 46.7% |
| 1e Service Gewonnen | - | 46.4% |
| 2e Service Gewonnen | - | 40.6% |
| Aces / Wedstrijd | 3.3 | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 | 1 |
| Breakpunten Gered | - | 100% |
| Breakpunten Benut | - | 25% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.9% | 27.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 46.7% |
| 1e Service Gewonnen | 46.4% |
| 2e Service Gewonnen | 40.6% |
| Aces / Wedstrijd | 3.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 |
| Breakpunten Gered | 100% |
| Breakpunten Benut | 25% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.1% |
| Service Behouden % | 1565% |
| Totale Punten Gewonnen | 97.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 3.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Returnpunten Gewonnen | 44.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 103.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 2.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 |
| Returnpunten Gewonnen | 45.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 101.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 3.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 |
| Returnpunten Gewonnen | 44.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 46.7% |
| 1e Service Gewonnen | 46.4% |
| 2e Service Gewonnen | 40.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1 |
| Breakpunten Gered | 100% |
| Breakpunten Benut | 25% |
| Returnpunten Gewonnen | 27.9% |