Magdalena Hedrzak Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
L
W
L
3
Geanalyseerde Wedstrijden
100%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:10 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U19.5 |
2.6/10 | |
07:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
02 66 |
2 |
7.5/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
723 566 |
2 |
7.3/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Magdalena Hedrzak – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Magdalena Hedrzak Ons AI-algoritme heeft 3 wedstrijden van Magdalena Hedrzak geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 100% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (34) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 63.3% | 67.3% | 67.4% |
| 1e Service Gewonnen | 61% | 59.6% | 59.2% |
| 2e Service Gewonnen | 56.9% | 50.5% | 48.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 | 1.6 | 1.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 | 2.1 | 1.9 |
| Breakpunten Gered | 53.3% | 45.9% | 45.7% |
| Breakpunten Benut | 50% | 43.5% | 47.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 47.7% | 46.8% | 48% |
| Service Behouden % | 187.3% | 88.4% | 73.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 80.8% | 62.8% | 56.4% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (22) |
|---|---|
| Eerste Service % | 65.9% |
| 1e Service Gewonnen | 59.4% |
| 2e Service Gewonnen | 47.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 46.9% |
| Breakpunten Benut | 34.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.4% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (34)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.4% |
| 1e Service Gewonnen | 59.2% |
| 2e Service Gewonnen | 48.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 |
| Breakpunten Gered | 45.7% |
| Breakpunten Benut | 47.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 48% |
| Service Behouden % | 73.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.3% |
| 1e Service Gewonnen | 59.6% |
| 2e Service Gewonnen | 50.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.1 |
| Breakpunten Gered | 45.9% |
| Breakpunten Benut | 43.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.8% |
| Service Behouden % | 88.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 62.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.3% |
| 1e Service Gewonnen | 61% |
| 2e Service Gewonnen | 56.9% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 53.3% |
| Breakpunten Benut | 50% |
| Returnpunten Gewonnen | 47.7% |
| Service Behouden % | 187.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 80.8% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 65.9% |
| 1e Service Gewonnen | 59.4% |
| 2e Service Gewonnen | 47.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 46.9% |
| Breakpunten Benut | 34.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.4% |