Marie Mettraux Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Aankomend |
| - |
|
|
? |
? |
|||
03:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
4/10 | |
02:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
461 626 |
O19.5 |
5.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
O19.5 |
4.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.3/10 | |
16:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.2/10 | |
20:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.2/10 | |
16:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.3/10 | |
16:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
8.1/10 | |
15:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.2/10 | |
16:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1.5/10 | |
15:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 45 |
O18.5 |
3.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
5.2/10 | |
14:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
5.6/10 | |
17:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
8.3/10 |
Over Marie Mettraux – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Marie Mettraux is een 25-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 16 wedstrijden van Marie Mettraux geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 75% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (36) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | - | 70.2% |
| 1e Service Gewonnen | - | - | 42.4% |
| 2e Service Gewonnen | - | - | 14.3% |
| Aces / Wedstrijd | 0.3 | 0.3 | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 | 1.8 | 2.6 |
| Breakpunten Gered | - | - | 46.2% |
| Breakpunten Benut | - | - | 28.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.4% | 49.4% | 49.7% |
| Service Behouden % | - | - | 974.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 102.3% | 102.3% | 94.9% |
| Statistiek | Hardcourt (1) | Gravel (32) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 70.2% |
| 1e Service Gewonnen | - | 42.4% |
| 2e Service Gewonnen | - | 14.3% |
| Aces / Wedstrijd | 0 | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6 | 2.6 |
| Breakpunten Gered | - | 46.2% |
| Breakpunten Benut | - | 28.6% |
| Returnpunten Gewonnen | - | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70.2% |
| 1e Service Gewonnen | 42.4% |
| 2e Service Gewonnen | 14.3% |
| Aces / Wedstrijd | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.6 |
| Breakpunten Gered | 46.2% |
| Breakpunten Benut | 28.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.7% |
| Service Behouden % | 974.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 94.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Returnpunten Gewonnen | 49.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 102.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 |
| Returnpunten Gewonnen | 49.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 102.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70.2% |
| 1e Service Gewonnen | 42.4% |
| 2e Service Gewonnen | 14.3% |
| Aces / Wedstrijd | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.6 |
| Breakpunten Gered | 46.2% |
| Breakpunten Benut | 28.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 50.4% |