1. Home
  2. Toernooien
  3. ITF Men M15 Prijedor
  4. Matyas Fuele
Matyas Fuele

Matyas Fuele Voorspellingen, Statistieken & Vorm

HU
Ranking#762
Leeftijd26
Lengte5'11"
Gewicht172 lb
HandRechts

Recente Vorm

W L W W W
13 Geanalyseerde Wedstrijden
38.5% Voorspellingsnauwkeurigheid

Tennisvoorspellingen

Aangedreven door TennisPredictions
DatumWedstr.Score12TIPVOORSP. SCOREBEST TIPVERTR.

07:53

Afgerond
HU
M. Fuele
GR
D. Sakellaridis
2
0
-250
205

1

-250
66
33

1

-250
1.4/10
DatumWedstr.Score12TIPVOORSP. SCOREBEST TIPVERTR.

14:00

Afgerond
HU
M. Fuele
RS
K. Juhas
2
0
-161
118

1

-161
67
25

U22.5

-159
2.8/10

10:00

Afgerond
HU
M. Fuele
GB
J. Gschwendtner
2
0
-370
230

2

230
33
66

U20.5

-133
3.4/10
DatumWedstr.Score12TIPVOORSP. SCOREBEST TIPVERTR.

09:00

Afgerond
HU
M. Fuele
IT
T. Compagnucci
0
2
210
-294

2

-294
33
66

2

-294
7.5/10

10:30

Afgerond
BG
A. Vasilev
HU
M. Fuele
0
2
-213
154

1

-213
66
43

1

-213
7.7/10
DatumWedstr.Score12TIPVOORSP. SCOREBEST TIPVERTR.

10:00

Afgerond
ES
E. Carrascosa
HU
M. Fuele
0
2
190
-263

2

-263
662
736

O20.5

-111
8/10

12:00

Afgerond
HU
M. Fuele
ES
O. J. Gutierrez
2
0
-105
-111

2

-111
34
66

2

-111
3.8/10
DatumWedstr.Score12TIPVOORSP. SCOREBEST TIPVERTR.

09:30

Afgerond
HU
M. Fuele
CZ
J. Kucera
1
2
-370
245

1

-370
66
34

1

-370
6.4/10
DatumWedstr.Score12TIPVOORSP. SCOREBEST TIPVERTR.

10:30

Afgerond
NL
M. Houkes
HU
M. Fuele
2
0
-213
160

1

-213
466
621

O21.5

-118
4.6/10

09:00

Afgerond
HU
M. Fuele
PL
K. Szymkowiak
1
2
-175
135

1

-175
66
44

1

-175
3.1/10

09:00

Afgerond
UA
E. Vanshelboim
HU
M. Fuele
0
2
-133
101

1

-133
366
631

1

-133
6/10

09:00

Afgerond
PL
A. Bojarski
HU
M. Fuele
0
2
255
-357

2

-357
43
66

2

-357
2.5/10
DatumWedstr.Score12TIPVOORSP. SCOREBEST TIPVERTR.

09:00

Afgerond
NL
M. Houkes
HU
M. Fuele
2
1
-169
125

2

125
45
67

2

125
1.5/10

Over Matyas Fuele – Tennisvoorspellingen & Statistieken

Matyas Fuele is een 26-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 762e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 13 wedstrijden van Matyas Fuele geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 38.5% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.

Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.

Servicestatistieken & Returnstatistieken
Statistiek Laatste 10 (10) Laatste 20 (20) Laatste 52 Weken (34)
Eerste Service % 67.2% 62.8% 62.8%
1e Service Gewonnen 51.3% 58.1% 58.1%
2e Service Gewonnen 47.4% 58.3% 58.3%
Aces / Wedstrijd 2.2 2.8 2.7
Dubbele Fouten / Wedstrijd 2 2.3 2.4
Breakpunten Gered 63.6% 59.5% 59.5%
Breakpunten Benut 12.5% 34.7% 34.7%
Returnpunten Gewonnen 42.2% 43.3% 43.3%
Service Behouden % 469% 154.2% 182.7%
Totale Punten Gewonnen 88.5% 70.5% 70.5%
Statistieken by Surface
Statistiek Hardcourt (19) Gravel (13)
Eerste Service % 61.9% -
1e Service Gewonnen 59.8% -
2e Service Gewonnen 60.4% -
Aces / Wedstrijd 3.4 2
Dubbele Fouten / Wedstrijd 2.2 2.7
Breakpunten Gered 58.1% -
Breakpunten Benut 39% -
Returnpunten Gewonnen 45.3% 44%
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (34) Laatste 20 (20) Laatste 10 (10)
StatValue
Eerste Service %62.8%
1e Service Gewonnen58.1%
2e Service Gewonnen58.3%
Aces / Wedstrijd2.7
Dubbele Fouten / Wedstrijd2.4
Breakpunten Gered59.5%
Breakpunten Benut34.7%
Returnpunten Gewonnen43.3%
Service Behouden %182.7%
Totale Punten Gewonnen70.5%
StatValue
Eerste Service %62.8%
1e Service Gewonnen58.1%
2e Service Gewonnen58.3%
Aces / Wedstrijd2.8
Dubbele Fouten / Wedstrijd2.3
Breakpunten Gered59.5%
Breakpunten Benut34.7%
Returnpunten Gewonnen43.3%
Service Behouden %154.2%
Totale Punten Gewonnen70.5%
StatValue
Eerste Service %67.2%
1e Service Gewonnen51.3%
2e Service Gewonnen47.4%
Aces / Wedstrijd2.2
Dubbele Fouten / Wedstrijd2
Breakpunten Gered63.6%
Breakpunten Benut12.5%
Returnpunten Gewonnen42.2%
Service Behouden %469%
Totale Punten Gewonnen88.5%
Statistieken by Surface
Hardcourt (19) Gravel (13)
StatValue
Eerste Service %61.9%
1e Service Gewonnen59.8%
2e Service Gewonnen60.4%
Aces / Wedstrijd3.4
Dubbele Fouten / Wedstrijd2.2
Breakpunten Gered58.1%
Breakpunten Benut39%
Returnpunten Gewonnen45.3%
StatValue
Aces / Wedstrijd2
Dubbele Fouten / Wedstrijd2.7
Returnpunten Gewonnen44%