Maxence Beauge Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
5.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:38 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U22.5 |
2.9/10 | |
11:35 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
4.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
5.2/10 | |
13:39 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U23.5 |
5.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 54 |
1 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
5.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 564 |
|
Over Maxence Beauge – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Maxence Beauge is een 25-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 639e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 10 wedstrijden van Maxence Beauge geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 70% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (55) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 60.2% | 60.1% | 59.9% |
| 1e Service Gewonnen | 76.5% | 77.9% | 71.8% |
| 2e Service Gewonnen | 55.6% | 59.8% | 52.7% |
| Aces / Wedstrijd | 8.1 | 6.8 | 6.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 | 2.1 | 2 |
| Breakpunten Gered | 66.7% | 65% | 58.9% |
| Breakpunten Benut | 22.2% | 40.8% | 25.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.9% | 40.2% | 38.3% |
| Service Behouden % | 407.1% | 158.7% | 165.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 87.7% | 75.2% | 62.7% |
| Statistiek | Hardcourt (28) | Gravel (26) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 57.7% | 62.1% |
| 1e Service Gewonnen | 72% | 71.7% |
| 2e Service Gewonnen | 49% | 56.8% |
| Aces / Wedstrijd | 9.8 | 3.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 | 1.5 |
| Breakpunten Gered | 62.2% | 55.6% |
| Breakpunten Benut | 15.1% | 34.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 35.1% | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.9% |
| 1e Service Gewonnen | 71.8% |
| 2e Service Gewonnen | 52.7% |
| Aces / Wedstrijd | 6.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 58.9% |
| Breakpunten Benut | 25.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.3% |
| Service Behouden % | 165.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 62.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.1% |
| 1e Service Gewonnen | 77.9% |
| 2e Service Gewonnen | 59.8% |
| Aces / Wedstrijd | 6.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.1 |
| Breakpunten Gered | 65% |
| Breakpunten Benut | 40.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.2% |
| Service Behouden % | 158.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 75.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.2% |
| 1e Service Gewonnen | 76.5% |
| 2e Service Gewonnen | 55.6% |
| Aces / Wedstrijd | 8.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 |
| Breakpunten Gered | 66.7% |
| Breakpunten Benut | 22.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.9% |
| Service Behouden % | 407.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 87.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 57.7% |
| 1e Service Gewonnen | 72% |
| 2e Service Gewonnen | 49% |
| Aces / Wedstrijd | 9.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 |
| Breakpunten Gered | 62.2% |
| Breakpunten Benut | 15.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 35.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.1% |
| 1e Service Gewonnen | 71.7% |
| 2e Service Gewonnen | 56.8% |
| Aces / Wedstrijd | 3.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.5 |
| Breakpunten Gered | 55.6% |
| Breakpunten Benut | 34.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.7% |