Mayuka Aikawa Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#559
Leeftijd27
Recente Vorm
L
W
L
W
L
7
Geanalyseerde Wedstrijden
57.1%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 | |
05:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.4/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
8.3/10 | |
11:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.4/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
4.3/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.2/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
|
||
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
|
||
10:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
|
||
13:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
|
Over Mayuka Aikawa – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Mayuka Aikawa is een 27-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 7 wedstrijden van Mayuka Aikawa geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 57.1% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (37) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 71% | 71% |
| 1e Service Gewonnen | - | 62.5% | 62.5% |
| 2e Service Gewonnen | - | 43.1% | 43.1% |
| Aces / Wedstrijd | 2.7 | 2.2 | 1.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.6 | 1.8 | 2 |
| Breakpunten Gered | - | 66.1% | 66.1% |
| Breakpunten Benut | - | 56.7% | 56.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.2% | 47.4% | 47.4% |
| Service Behouden % | - | 150.4% | 218.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 104.5% | 76% | 76% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (31) | Gravel (3) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 71% | - |
| 1e Service Gewonnen | 62.5% | - |
| 2e Service Gewonnen | 43.1% | - |
| Aces / Wedstrijd | 1.6 | 1.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 | 2 |
| Breakpunten Gered | 66.1% | - |
| Breakpunten Benut | 56.7% | - |
| Returnpunten Gewonnen | 48.9% | - |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (37)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 71% |
| 1e Service Gewonnen | 62.5% |
| 2e Service Gewonnen | 43.1% |
| Aces / Wedstrijd | 1.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 66.1% |
| Breakpunten Benut | 56.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 47.4% |
| Service Behouden % | 218.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 76% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 71% |
| 1e Service Gewonnen | 62.5% |
| 2e Service Gewonnen | 43.1% |
| Aces / Wedstrijd | 2.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 66.1% |
| Breakpunten Benut | 56.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 47.4% |
| Service Behouden % | 150.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 76% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 2.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.6 |
| Returnpunten Gewonnen | 43.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 104.5% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (31)
Gravel (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 71% |
| 1e Service Gewonnen | 62.5% |
| 2e Service Gewonnen | 43.1% |
| Aces / Wedstrijd | 1.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 |
| Breakpunten Gered | 66.1% |
| Breakpunten Benut | 56.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |