Meiling Wang Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#623
Leeftijd25
Recente Vorm
W
L
L
L
L
9
Geanalyseerde Wedstrijden
66.7%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 02 |
1 |
10/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
5.5/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.5/10 | |
03:00 Afgerond |
| 1
1
|
|
|
1 |
167 625 |
O20.5 |
6.5/10 | |
06:11 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
5.7/10 | |
06:12 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
4.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:16 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
2.5/10 | |
05:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.3/10 | |
08:10 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.5/10 |
Over Meiling Wang – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Meiling Wang is een 25-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 9 wedstrijden van Meiling Wang geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 66.7% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (26) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 85.1% | 74.4% | 74.4% |
| 1e Service Gewonnen | 45% | 49.4% | 49.4% |
| 2e Service Gewonnen | 14.3% | 35.8% | 35.8% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 | 2 | 2.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 | 3.8 | 3.4 |
| Breakpunten Gered | 44.4% | 45.7% | 45.7% |
| Breakpunten Benut | 12.5% | 17.1% | 17.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 48% | 45.2% | 45.2% |
| Service Behouden % | 614.9% | 242% | 290.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 90.3% | 73.5% | 73.5% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (22) | Gravel (3) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 84.8% | 69.5% |
| 1e Service Gewonnen | 53.6% | 46.9% |
| 2e Service Gewonnen | 50% | 32.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.3 | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.6 | 2 |
| Breakpunten Gered | 60% | 40% |
| Breakpunten Benut | 20% | 16% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.4% | 32.5% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (26)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 74.4% |
| 1e Service Gewonnen | 49.4% |
| 2e Service Gewonnen | 35.8% |
| Aces / Wedstrijd | 2.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.4 |
| Breakpunten Gered | 45.7% |
| Breakpunten Benut | 17.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.2% |
| Service Behouden % | 290.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 73.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 74.4% |
| 1e Service Gewonnen | 49.4% |
| 2e Service Gewonnen | 35.8% |
| Aces / Wedstrijd | 2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 45.7% |
| Breakpunten Benut | 17.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.2% |
| Service Behouden % | 242% |
| Totale Punten Gewonnen | 73.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 85.1% |
| 1e Service Gewonnen | 45% |
| 2e Service Gewonnen | 14.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 44.4% |
| Breakpunten Benut | 12.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 48% |
| Service Behouden % | 614.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 90.3% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (22)
Gravel (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 84.8% |
| 1e Service Gewonnen | 53.6% |
| 2e Service Gewonnen | 50% |
| Aces / Wedstrijd | 2.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.6 |
| Breakpunten Gered | 60% |
| Breakpunten Benut | 20% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 69.5% |
| 1e Service Gewonnen | 46.9% |
| 2e Service Gewonnen | 32.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 40% |
| Breakpunten Benut | 16% |
| Returnpunten Gewonnen | 32.5% |