Melina Maria Maruca Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#1422
Recente Vorm
L
L
L
2
Geanalyseerde Wedstrijden
50%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:42 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
O16.5 |
1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
10/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
|
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Melina Maria Maruca – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Melina Maria Maruca Ons AI-algoritme heeft 2 wedstrijden van Melina Maria Maruca geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 50% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (18) | Laatste 52 Weken (18) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 66.6% | 67.1% | 67.1% |
| 1e Service Gewonnen | 50.5% | 51.1% | 51.1% |
| 2e Service Gewonnen | 35.5% | 33.9% | 33.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.4 | 0.3 | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.4 | 3.9 | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 40.5% | 40.9% | 40.9% |
| Breakpunten Benut | 39.7% | 37.8% | 37.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.1% | 45.3% | 45.3% |
| Service Behouden % | 55.3% | 73.2% | 73.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.4% | 49.5% | 49.5% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (1) | Gravel (17) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 67.1% |
| 1e Service Gewonnen | - | 51.1% |
| 2e Service Gewonnen | - | 33.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0 | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 | 4 |
| Breakpunten Gered | - | 40.9% |
| Breakpunten Benut | - | 37.8% |
| Returnpunten Gewonnen | - | 45.3% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (18)
Laatste 20 (18)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.1% |
| 1e Service Gewonnen | 51.1% |
| 2e Service Gewonnen | 33.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 40.9% |
| Breakpunten Benut | 37.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.3% |
| Service Behouden % | 73.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.1% |
| 1e Service Gewonnen | 51.1% |
| 2e Service Gewonnen | 33.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 40.9% |
| Breakpunten Benut | 37.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.3% |
| Service Behouden % | 73.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.6% |
| 1e Service Gewonnen | 50.5% |
| 2e Service Gewonnen | 35.5% |
| Aces / Wedstrijd | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.4 |
| Breakpunten Gered | 40.5% |
| Breakpunten Benut | 39.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.1% |
| Service Behouden % | 55.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.4% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (1)
Gravel (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.1% |
| 1e Service Gewonnen | 51.1% |
| 2e Service Gewonnen | 33.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 |
| Breakpunten Gered | 40.9% |
| Breakpunten Benut | 37.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.3% |