Mickael Kaouk Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#1118
Recente Vorm
L
L
L
L
L
9
Geanalyseerde Wedstrijden
66.7%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:51 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
5.8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
4/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
723 566 |
2 |
8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.2/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.9/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.1/10 | |
14:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
722 566 |
2 |
4.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
4.6/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Mickael Kaouk – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Mickael Kaouk Ons AI-algoritme heeft 9 wedstrijden van Mickael Kaouk geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 66.7% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (16) | Laatste 52 Weken (16) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 70.6% | 70.6% |
| 1e Service Gewonnen | - | 75% | 75% |
| 2e Service Gewonnen | - | 15% | 15% |
| Aces / Wedstrijd | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 | 1.7 | 1.7 |
| Breakpunten Gered | - | 60% | 60% |
| Breakpunten Benut | - | 18.2% | 18.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.9% | 43.2% | 43.2% |
| Service Behouden % | - | 283.8% | 283.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 94.8% | 75.8% | 75.8% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (7) | Gravel (6) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 70.6% | - |
| 1e Service Gewonnen | 75% | - |
| 2e Service Gewonnen | 15% | - |
| Aces / Wedstrijd | 1.6 | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 | 1.7 |
| Breakpunten Gered | 60% | - |
| Breakpunten Benut | 18.2% | - |
| Returnpunten Gewonnen | 36.2% | 48.4% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (16)
Laatste 20 (16)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70.6% |
| 1e Service Gewonnen | 75% |
| 2e Service Gewonnen | 15% |
| Aces / Wedstrijd | 1.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 |
| Breakpunten Gered | 60% |
| Breakpunten Benut | 18.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.2% |
| Service Behouden % | 283.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 75.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70.6% |
| 1e Service Gewonnen | 75% |
| 2e Service Gewonnen | 15% |
| Aces / Wedstrijd | 1.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 |
| Breakpunten Gered | 60% |
| Breakpunten Benut | 18.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.2% |
| Service Behouden % | 283.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 75.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 |
| Returnpunten Gewonnen | 46.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 94.8% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (7)
Gravel (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70.6% |
| 1e Service Gewonnen | 75% |
| 2e Service Gewonnen | 15% |
| Aces / Wedstrijd | 1.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 |
| Breakpunten Gered | 60% |
| Breakpunten Benut | 18.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 |
| Returnpunten Gewonnen | 48.4% |