Milana Maslenkova Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#1113
Leeftijd24
Recente Vorm
L
L
L
W
4
Geanalyseerde Wedstrijden
75%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:06 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
720 566 |
O20.5 |
5.2/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 662 |
1 |
6.9/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.5/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.2/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Milana Maslenkova – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Milana Maslenkova is een 24-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 4 wedstrijden van Milana Maslenkova geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 75% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (37) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 60.9% | 60.1% | 59.2% |
| 1e Service Gewonnen | 59.2% | 58.1% | 58.5% |
| 2e Service Gewonnen | 39.9% | 36.6% | 38.1% |
| Aces / Wedstrijd | 1.2 | 1.1 | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 | 4.8 | 5 |
| Breakpunten Gered | 58.7% | 50% | 51.4% |
| Breakpunten Benut | 45.3% | 39% | 37.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.4% | 43.2% | 43.1% |
| Service Behouden % | 62.3% | 56.4% | 66.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.5% | 49% | 48.5% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (27) | Gravel (8) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 60.9% | 58.1% |
| 1e Service Gewonnen | 59.2% | 58% |
| 2e Service Gewonnen | 39.9% | 37% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.6 | 3.6 |
| Breakpunten Gered | 58.7% | 45.5% |
| Breakpunten Benut | 45.3% | 32.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.4% | 42.1% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (37)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.2% |
| 1e Service Gewonnen | 58.5% |
| 2e Service Gewonnen | 38.1% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5 |
| Breakpunten Gered | 51.4% |
| Breakpunten Benut | 37.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.1% |
| Service Behouden % | 66.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.1% |
| 1e Service Gewonnen | 58.1% |
| 2e Service Gewonnen | 36.6% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.8 |
| Breakpunten Gered | 50% |
| Breakpunten Benut | 39% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.2% |
| Service Behouden % | 56.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.9% |
| 1e Service Gewonnen | 59.2% |
| 2e Service Gewonnen | 39.9% |
| Aces / Wedstrijd | 1.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 58.7% |
| Breakpunten Benut | 45.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.4% |
| Service Behouden % | 62.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.5% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (27)
Gravel (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.9% |
| 1e Service Gewonnen | 59.2% |
| 2e Service Gewonnen | 39.9% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.6 |
| Breakpunten Gered | 58.7% |
| Breakpunten Benut | 45.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.1% |
| 1e Service Gewonnen | 58% |
| 2e Service Gewonnen | 37% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.6 |
| Breakpunten Gered | 45.5% |
| Breakpunten Benut | 32.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.1% |