Monique Barry Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#780
Leeftijd23
Recente Vorm
W
L
W
W
L
9
Geanalyseerde Wedstrijden
55.6%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
3/10 | |
22:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
5.1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
O18.5 |
8.4/10 | |
03:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.6/10 | |
07:12 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
5.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U21.5 |
4.9/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:20 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
21 66 |
|
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Monique Barry – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Monique Barry is een 23-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 9 wedstrijden van Monique Barry geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 55.6% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (31) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 68.3% | 68.3% |
| 1e Service Gewonnen | - | 42.9% | 42.9% |
| 2e Service Gewonnen | - | 30.8% | 30.8% |
| Aces / Wedstrijd | 2.5 | 1.8 | 1.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.8 | 3 | 3.1 |
| Breakpunten Gered | - | 16.7% | 16.7% |
| Breakpunten Benut | - | 12.5% | 12.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.3% | 43.7% | 43.7% |
| Service Behouden % | - | 1170.7% | 1563.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 96.9% | 91.3% | 91.3% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (27) | Gras (2) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 68.3% | - |
| 1e Service Gewonnen | 42.9% | - |
| 2e Service Gewonnen | 30.8% | - |
| Aces / Wedstrijd | 1.6 | 2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 | 2 |
| Breakpunten Gered | 16.7% | - |
| Breakpunten Benut | 12.5% | - |
| Returnpunten Gewonnen | 43.9% | 41% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (31)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 68.3% |
| 1e Service Gewonnen | 42.9% |
| 2e Service Gewonnen | 30.8% |
| Aces / Wedstrijd | 1.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 |
| Breakpunten Gered | 16.7% |
| Breakpunten Benut | 12.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.7% |
| Service Behouden % | 1563.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 91.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 68.3% |
| 1e Service Gewonnen | 42.9% |
| 2e Service Gewonnen | 30.8% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 16.7% |
| Breakpunten Benut | 12.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.7% |
| Service Behouden % | 1170.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 91.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 2.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.8 |
| Returnpunten Gewonnen | 44.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 96.9% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (27)
Gras (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 68.3% |
| 1e Service Gewonnen | 42.9% |
| 2e Service Gewonnen | 30.8% |
| Aces / Wedstrijd | 1.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 |
| Breakpunten Gered | 16.7% |
| Breakpunten Benut | 12.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Returnpunten Gewonnen | 41% |