Naiktha Bains Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:07 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
564 736 |
O20.5 |
8.8/10 | |
10:14 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U20.5 |
4.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
14:05 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O19.5 |
4.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
O19.5 |
7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
6.1/10 | |
11:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2/10 | |
04:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
4.5/10 | |
07:05 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
3.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U21.5 |
2.2/10 |
Over Naiktha Bains – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Naiktha Bains is een 27-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 13 wedstrijden van Naiktha Bains geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 46.2% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (37) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 75.2% | 75.2% | 74.9% |
| 1e Service Gewonnen | 65.5% | 65.5% | 63.8% |
| 2e Service Gewonnen | 47% | 47% | 43.3% |
| Aces / Wedstrijd | 2.4 | 2.6 | 2.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 | 2.3 | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 44% | 44% | 47.6% |
| Breakpunten Benut | 38% | 38% | 31.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.7% | 41.7% | 40.3% |
| Service Behouden % | 80.3% | 104.2% | 147.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 58% | 58% | 54.4% |
| Statistiek | Hardcourt (33) | Gravel (2) | Gras (2) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 75.2% | - | 74.3% |
| 1e Service Gewonnen | 65.5% | - | 59.8% |
| 2e Service Gewonnen | 47% | - | 35.1% |
| Aces / Wedstrijd | 2.8 | 0.5 | 2.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.2 | 4 | 6.5 |
| Breakpunten Gered | 44% | - | 52.9% |
| Breakpunten Benut | 38% | - | 18.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.6% | 42.1% | 36.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 74.9% |
| 1e Service Gewonnen | 63.8% |
| 2e Service Gewonnen | 43.3% |
| Aces / Wedstrijd | 2.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 47.6% |
| Breakpunten Benut | 31.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.3% |
| Service Behouden % | 147.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 75.2% |
| 1e Service Gewonnen | 65.5% |
| 2e Service Gewonnen | 47% |
| Aces / Wedstrijd | 2.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 |
| Breakpunten Gered | 44% |
| Breakpunten Benut | 38% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.7% |
| Service Behouden % | 104.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 58% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 75.2% |
| 1e Service Gewonnen | 65.5% |
| 2e Service Gewonnen | 47% |
| Aces / Wedstrijd | 2.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 44% |
| Breakpunten Benut | 38% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.7% |
| Service Behouden % | 80.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 58% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 75.2% |
| 1e Service Gewonnen | 65.5% |
| 2e Service Gewonnen | 47% |
| Aces / Wedstrijd | 2.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.2 |
| Breakpunten Gered | 44% |
| Breakpunten Benut | 38% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 |
| Returnpunten Gewonnen | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 74.3% |
| 1e Service Gewonnen | 59.8% |
| 2e Service Gewonnen | 35.1% |
| Aces / Wedstrijd | 2.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.5 |
| Breakpunten Gered | 52.9% |
| Breakpunten Benut | 18.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.1% |