Naomi Osaka Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:50 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 636 |
2 |
7.1/10 | |
08:15 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
8.4/10 | |
14:45 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
5.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.6/10 | |
20:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U28.5 |
8.7/10 | |
16:10 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O18.5 |
8.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:55 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 167 |
O18.5 |
9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U25.5 |
8.9/10 | |
20:50 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
5.5/10 | |
02:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
372 656 |
O17.5 |
7.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:10 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
633 366 |
O8.5 |
7.9/10 | |
10:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 642 |
O17.5 |
9.9/10 |
Over Naomi Osaka – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Naomi Osaka is een 27-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 16e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 12 wedstrijden van Naomi Osaka geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 100% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (41) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 72.2% | 67.4% | 63.4% |
| 1e Service Gewonnen | 64.3% | 67% | 70.4% |
| 2e Service Gewonnen | 44.5% | 46.8% | 47.7% |
| Aces / Wedstrijd | 5.2 | 6.3 | 6.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 | 2.7 | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 56.9% | 55.2% | 55.2% |
| Breakpunten Benut | 35.7% | 33.6% | 34.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.8% | 41.5% | 42.9% |
| Service Behouden % | 58.8% | 60.4% | 61.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.4% | 50.9% | 52.2% |
| Statistiek | Hardcourt (28) | Gravel (7) | Gras (6) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 62.8% | 70.3% | 58.1% |
| 1e Service Gewonnen | 72% | 62.4% | 74.2% |
| 2e Service Gewonnen | 49.2% | 42.3% | 46.6% |
| Aces / Wedstrijd | 6.1 | 4.1 | 8.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 | 3.7 | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 55.4% | 52.6% | 58.3% |
| Breakpunten Benut | 37.3% | 36.5% | 22.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.9% | 41.4% | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.4% |
| 1e Service Gewonnen | 70.4% |
| 2e Service Gewonnen | 47.7% |
| Aces / Wedstrijd | 6.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 55.2% |
| Breakpunten Benut | 34.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.9% |
| Service Behouden % | 61.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.4% |
| 1e Service Gewonnen | 67% |
| 2e Service Gewonnen | 46.8% |
| Aces / Wedstrijd | 6.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 55.2% |
| Breakpunten Benut | 33.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.5% |
| Service Behouden % | 60.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 72.2% |
| 1e Service Gewonnen | 64.3% |
| 2e Service Gewonnen | 44.5% |
| Aces / Wedstrijd | 5.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 56.9% |
| Breakpunten Benut | 35.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.8% |
| Service Behouden % | 58.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.8% |
| 1e Service Gewonnen | 72% |
| 2e Service Gewonnen | 49.2% |
| Aces / Wedstrijd | 6.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 55.4% |
| Breakpunten Benut | 37.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70.3% |
| 1e Service Gewonnen | 62.4% |
| 2e Service Gewonnen | 42.3% |
| Aces / Wedstrijd | 4.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 52.6% |
| Breakpunten Benut | 36.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.1% |
| 1e Service Gewonnen | 74.2% |
| 2e Service Gewonnen | 46.6% |
| Aces / Wedstrijd | 8.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 58.3% |
| Breakpunten Benut | 22.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.3% |