Nicolas Tepmahc Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 273 |
O21.5 |
3.8/10 | |
09:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3/10 | |
09:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
7.1/10 | |
09:30 Afgerond |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
6.4/10 | |
09:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O19.5 |
6.7/10 | |
09:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
5.5/10 | |
09:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.2/10 | |
16:15 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.7/10 | |
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
2.4/10 | |
09:39 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
2.4/10 | |
12:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
367 635 |
O20.5 |
7.3/10 | |
12:15 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 661 |
O20.5 |
6.5/10 | |
09:00 Afgerond |
| 1
1
|
|
|
1 |
566 723 |
O20.5 |
7.7/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
5.2/10 | |
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.5/10 | |
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
664 376 |
O20.5 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:15 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
562 726 |
O19.5 |
6.5/10 |
Over Nicolas Tepmahc – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Nicolas Tepmahc is een 24-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 676e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 24 wedstrijden van Nicolas Tepmahc geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 66.7% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (64) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | - | 70% |
| 1e Service Gewonnen | - | - | 62.7% |
| 2e Service Gewonnen | - | - | 51.9% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 | 1.1 | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 0.7 | 1.1 | 1.5 |
| Breakpunten Gered | - | - | 59.1% |
| Breakpunten Benut | - | - | 23.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.7% | 42.8% | 42.1% |
| Service Behouden % | - | - | 725.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 108.1% | 102.8% | 89.2% |
| Statistiek | Hardcourt (62) | Gravel (2) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 70% | - |
| 1e Service Gewonnen | 62.7% | - |
| 2e Service Gewonnen | 51.9% | - |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.5 | 0.5 |
| Breakpunten Gered | 59.1% | - |
| Breakpunten Benut | 23.3% | - |
| Returnpunten Gewonnen | 42.1% | - |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70% |
| 1e Service Gewonnen | 62.7% |
| 2e Service Gewonnen | 51.9% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.5 |
| Breakpunten Gered | 59.1% |
| Breakpunten Benut | 23.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.1% |
| Service Behouden % | 725.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 89.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.1 |
| Returnpunten Gewonnen | 42.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 102.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 0.7 |
| Returnpunten Gewonnen | 42.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 108.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70% |
| 1e Service Gewonnen | 62.7% |
| 2e Service Gewonnen | 51.9% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.5 |
| Breakpunten Gered | 59.1% |
| Breakpunten Benut | 23.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 0.5 |