Pierluigi Basile Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 463 |
1 |
5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:15 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.6/10 | |
11:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
3.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:40 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.2/10 | |
10:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 666 |
2 |
4.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:35 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:25 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
Over Pierluigi Basile – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Pierluigi Basile is een 18-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 677e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 10 wedstrijden van Pierluigi Basile geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 90% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (25) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 60.1% | 58.9% | 60.9% |
| 1e Service Gewonnen | 69.7% | 66.8% | 68.5% |
| 2e Service Gewonnen | 50% | 46.2% | 51.8% |
| Aces / Wedstrijd | 4 | 4 | 4.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 | 3.5 | 3 |
| Breakpunten Gered | 69% | 62.3% | 64.6% |
| Breakpunten Benut | 15.6% | 15.1% | 13.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.7% | 35.7% | 36.9% |
| Service Behouden % | 133.8% | 90.2% | 82.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 68.2% | 56.8% | 56.2% |
| Statistiek | Hardcourt (9) | Gravel (16) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 59.4% | 61.4% |
| 1e Service Gewonnen | 66.1% | 69.3% |
| 2e Service Gewonnen | 49.6% | 52.7% |
| Aces / Wedstrijd | 4.6 | 4.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 67.6% | 62.5% |
| Breakpunten Benut | 14.3% | 13.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 32.3% | 38% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.9% |
| 1e Service Gewonnen | 68.5% |
| 2e Service Gewonnen | 51.8% |
| Aces / Wedstrijd | 4.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 64.6% |
| Breakpunten Benut | 13.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.9% |
| Service Behouden % | 82.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 56.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.9% |
| 1e Service Gewonnen | 66.8% |
| 2e Service Gewonnen | 46.2% |
| Aces / Wedstrijd | 4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.5 |
| Breakpunten Gered | 62.3% |
| Breakpunten Benut | 15.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 35.7% |
| Service Behouden % | 90.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 56.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.1% |
| 1e Service Gewonnen | 69.7% |
| 2e Service Gewonnen | 50% |
| Aces / Wedstrijd | 4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 69% |
| Breakpunten Benut | 15.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.7% |
| Service Behouden % | 133.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 68.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.4% |
| 1e Service Gewonnen | 66.1% |
| 2e Service Gewonnen | 49.6% |
| Aces / Wedstrijd | 4.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 |
| Breakpunten Gered | 67.6% |
| Breakpunten Benut | 14.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 32.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.4% |
| 1e Service Gewonnen | 69.3% |
| 2e Service Gewonnen | 52.7% |
| Aces / Wedstrijd | 4.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 62.5% |
| Breakpunten Benut | 13.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 38% |