Pierre Antoine Tailleu Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Leeftijd22
Lengte6'0"
Recente Vorm
L
W
1
Geanalyseerde Wedstrijden
0%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.7/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
|
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Pierre Antoine Tailleu – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Pierre Antoine Tailleu is een 22-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 1 wedstrijden van Pierre Antoine Tailleu geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 0% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (33) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 55.6% | 56% | 56% |
| 1e Service Gewonnen | 69.4% | 67.3% | 67.7% |
| 2e Service Gewonnen | 50.5% | 46.2% | 46.1% |
| Aces / Wedstrijd | 3.3 | 3.7 | 3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 | 3.5 | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 57.1% | 48.9% | 48.5% |
| Breakpunten Benut | 29.4% | 33.8% | 32.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.2% | 43% | 42.6% |
| Service Behouden % | 131.8% | 73.9% | 106.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 69% | 56.2% | 55.7% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (21) | Gravel (12) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 56% | - |
| 1e Service Gewonnen | 67.7% | - |
| 2e Service Gewonnen | 46.1% | - |
| Aces / Wedstrijd | 3.5 | 2.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.5 | 4 |
| Breakpunten Gered | 48.5% | - |
| Breakpunten Benut | 32.3% | - |
| Returnpunten Gewonnen | 42.8% | 38.1% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (33)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56% |
| 1e Service Gewonnen | 67.7% |
| 2e Service Gewonnen | 46.1% |
| Aces / Wedstrijd | 3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 48.5% |
| Breakpunten Benut | 32.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.6% |
| Service Behouden % | 106.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 55.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56% |
| 1e Service Gewonnen | 67.3% |
| 2e Service Gewonnen | 46.2% |
| Aces / Wedstrijd | 3.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.5 |
| Breakpunten Gered | 48.9% |
| Breakpunten Benut | 33.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 43% |
| Service Behouden % | 73.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 56.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 55.6% |
| 1e Service Gewonnen | 69.4% |
| 2e Service Gewonnen | 50.5% |
| Aces / Wedstrijd | 3.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 57.1% |
| Breakpunten Benut | 29.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.2% |
| Service Behouden % | 131.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 69% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (21)
Gravel (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56% |
| 1e Service Gewonnen | 67.7% |
| 2e Service Gewonnen | 46.1% |
| Aces / Wedstrijd | 3.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.5 |
| Breakpunten Gered | 48.5% |
| Breakpunten Benut | 32.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 2.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 |
| Returnpunten Gewonnen | 38.1% |