Qinwen Zheng Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 461 |
O17.5 |
7.8/10 | |
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
612 466 |
2 |
7.9/10 | |
11:45 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
364 626 |
O17.5 |
5.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
622 466 |
O17.5 |
8.6/10 | |
10:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 164 |
O17.5 |
7.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:50 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O18.5 |
6.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
9/10 | |
14:55 Afgerond |
| 0
3
|
|
|
2 |
561 736 |
2 |
8/10 |
Over Qinwen Zheng – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Qinwen Zheng is een 23-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 32e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 9 wedstrijden van Qinwen Zheng geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 100% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (22) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 62.8% | 61.6% | 61.2% |
| 1e Service Gewonnen | 71.1% | 70.2% | 70.6% |
| 2e Service Gewonnen | 44.6% | 44.4% | 44.3% |
| Aces / Wedstrijd | 9.1 | 7.9 | 7.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.8 | 4.5 | 4.5 |
| Breakpunten Gered | 59.5% | 57.5% | 56.2% |
| Breakpunten Benut | 25.6% | 29.3% | 31.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.8% | 40.5% | 41.4% |
| Service Behouden % | 61.2% | 60.3% | 60.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.7% | 50.4% | 50.9% |
| Statistiek | Hardcourt (8) | Gravel (10) | Gras (4) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 67.1% | 59.5% | 55.2% |
| 1e Service Gewonnen | 70% | 71% | 70.8% |
| 2e Service Gewonnen | 46.7% | 43.3% | 43.3% |
| Aces / Wedstrijd | 7.6 | 7.8 | 6.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 | 4.9 | 4.8 |
| Breakpunten Gered | 63.5% | 52.7% | 52.8% |
| Breakpunten Benut | 28% | 34.2% | 32.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.1% | 42.4% | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.2% |
| 1e Service Gewonnen | 70.6% |
| 2e Service Gewonnen | 44.3% |
| Aces / Wedstrijd | 7.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.5 |
| Breakpunten Gered | 56.2% |
| Breakpunten Benut | 31.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.4% |
| Service Behouden % | 60.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.6% |
| 1e Service Gewonnen | 70.2% |
| 2e Service Gewonnen | 44.4% |
| Aces / Wedstrijd | 7.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.5 |
| Breakpunten Gered | 57.5% |
| Breakpunten Benut | 29.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.5% |
| Service Behouden % | 60.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.8% |
| 1e Service Gewonnen | 71.1% |
| 2e Service Gewonnen | 44.6% |
| Aces / Wedstrijd | 9.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.8 |
| Breakpunten Gered | 59.5% |
| Breakpunten Benut | 25.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.8% |
| Service Behouden % | 61.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.1% |
| 1e Service Gewonnen | 70% |
| 2e Service Gewonnen | 46.7% |
| Aces / Wedstrijd | 7.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 63.5% |
| Breakpunten Benut | 28% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.5% |
| 1e Service Gewonnen | 71% |
| 2e Service Gewonnen | 43.3% |
| Aces / Wedstrijd | 7.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.9 |
| Breakpunten Gered | 52.7% |
| Breakpunten Benut | 34.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 55.2% |
| 1e Service Gewonnen | 70.8% |
| 2e Service Gewonnen | 43.3% |
| Aces / Wedstrijd | 6.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.8 |
| Breakpunten Gered | 52.8% |
| Breakpunten Benut | 32.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.6% |