Rares Teodor Pieleanu Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 163 |
O20.5 |
5.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:05 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
O19.5 |
8.1/10 | |
18:08 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.3/10 | |
07:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
3.4/10 |
Over Rares Teodor Pieleanu – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Rares Teodor Pieleanu is een 18-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 972e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 6 wedstrijden van Rares Teodor Pieleanu geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 83.3% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (49) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 60.6% | 58.7% |
| 1e Service Gewonnen | - | 71.7% | 70.8% |
| 2e Service Gewonnen | - | 52.4% | 45.2% |
| Aces / Wedstrijd | 1.5 | 3.6 | 2.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 | 3.8 | 5.3 |
| Breakpunten Gered | - | 61.8% | 55.2% |
| Breakpunten Benut | - | 27.5% | 28.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.1% | 39.7% | 40.5% |
| Service Behouden % | - | 100% | 115.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 104.9% | 60.9% | 55.9% |
| Statistiek | Hardcourt (24) | Gravel (24) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 59.3% | 54.4% |
| 1e Service Gewonnen | 71.2% | 67.4% |
| 2e Service Gewonnen | 48% | 27.8% |
| Aces / Wedstrijd | 4.1 | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.2 | 6.5 |
| Breakpunten Gered | 51.1% | 76.5% |
| Breakpunten Benut | 29.1% | 23.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.7% | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.7% |
| 1e Service Gewonnen | 70.8% |
| 2e Service Gewonnen | 45.2% |
| Aces / Wedstrijd | 2.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.3 |
| Breakpunten Gered | 55.2% |
| Breakpunten Benut | 28.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.5% |
| Service Behouden % | 115.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 55.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.6% |
| 1e Service Gewonnen | 71.7% |
| 2e Service Gewonnen | 52.4% |
| Aces / Wedstrijd | 3.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 61.8% |
| Breakpunten Benut | 27.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.7% |
| Service Behouden % | 100% |
| Totale Punten Gewonnen | 60.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 |
| Returnpunten Gewonnen | 41.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 104.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.3% |
| 1e Service Gewonnen | 71.2% |
| 2e Service Gewonnen | 48% |
| Aces / Wedstrijd | 4.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.2 |
| Breakpunten Gered | 51.1% |
| Breakpunten Benut | 29.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 54.4% |
| 1e Service Gewonnen | 67.4% |
| 2e Service Gewonnen | 27.8% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.5 |
| Breakpunten Gered | 76.5% |
| Breakpunten Benut | 23.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.8% |