Romane Longueville Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#930
Recente Vorm
L
W
L
L
L
5
Geanalyseerde Wedstrijden
40%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
726 562 |
O19.5 |
8.3/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
5.2/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
O20.5 |
5.4/10 | |
11:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8.6/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.3/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
|
||
08:45 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
|
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Romane Longueville – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Romane Longueville Ons AI-algoritme heeft 5 wedstrijden van Romane Longueville geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 40% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (26) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 59% | 56.5% | 56.5% |
| 1e Service Gewonnen | 65.3% | 71.9% | 71.9% |
| 2e Service Gewonnen | 47% | 52.3% | 52.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 | 1 | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.4 | 5.1 | 5.2 |
| Breakpunten Gered | 42.9% | 47.1% | 47.1% |
| Breakpunten Benut | 54.5% | 56.8% | 56.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.6% | 49.8% | 49.8% |
| Service Behouden % | 137.3% | 115.4% | 161.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 72.5% | 70.3% | 70.3% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (9) | Gravel (15) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 56.5% | - |
| 1e Service Gewonnen | 71.9% | - |
| 2e Service Gewonnen | 52.3% | - |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.4 | 5.9 |
| Breakpunten Gered | 47.1% | - |
| Breakpunten Benut | 56.8% | - |
| Returnpunten Gewonnen | 52% | 48% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (26)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56.5% |
| 1e Service Gewonnen | 71.9% |
| 2e Service Gewonnen | 52.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.2 |
| Breakpunten Gered | 47.1% |
| Breakpunten Benut | 56.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.8% |
| Service Behouden % | 161.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 70.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56.5% |
| 1e Service Gewonnen | 71.9% |
| 2e Service Gewonnen | 52.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.1 |
| Breakpunten Gered | 47.1% |
| Breakpunten Benut | 56.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.8% |
| Service Behouden % | 115.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 70.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59% |
| 1e Service Gewonnen | 65.3% |
| 2e Service Gewonnen | 47% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.4 |
| Breakpunten Gered | 42.9% |
| Breakpunten Benut | 54.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.6% |
| Service Behouden % | 137.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 72.5% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (9)
Gravel (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56.5% |
| 1e Service Gewonnen | 71.9% |
| 2e Service Gewonnen | 52.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.4 |
| Breakpunten Gered | 47.1% |
| Breakpunten Benut | 56.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.9 |
| Returnpunten Gewonnen | 48% |