Saumya Ronde Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
L
1
Geanalyseerde Wedstrijden
100%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 462 |
O19.5 |
5.5/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Saumya Ronde – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Saumya Ronde Ons AI-algoritme heeft 1 wedstrijden van Saumya Ronde geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 100% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (19) | Laatste 52 Weken (19) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 58.6% | 60.7% | 60.7% |
| 1e Service Gewonnen | 62.2% | 59.3% | 59.3% |
| 2e Service Gewonnen | 42.6% | 41% | 41% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 | 0.6 | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.9 | 6 | 6 |
| Breakpunten Gered | 65.8% | 55.1% | 55.1% |
| Breakpunten Benut | 55.9% | 55.6% | 55.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 52% | 51.9% | 51.9% |
| Service Behouden % | 115.6% | 71.6% | 71.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 73.2% | 60.5% | 60.5% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (14) | Gravel (5) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 60.7% | - |
| 1e Service Gewonnen | 59.3% | - |
| 2e Service Gewonnen | 41% | - |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.4 | 7.8 |
| Breakpunten Gered | 55.1% | - |
| Breakpunten Benut | 55.6% | - |
| Returnpunten Gewonnen | 51.9% | 51.9% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (19)
Laatste 20 (19)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.7% |
| 1e Service Gewonnen | 59.3% |
| 2e Service Gewonnen | 41% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6 |
| Breakpunten Gered | 55.1% |
| Breakpunten Benut | 55.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 51.9% |
| Service Behouden % | 71.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 60.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.7% |
| 1e Service Gewonnen | 59.3% |
| 2e Service Gewonnen | 41% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6 |
| Breakpunten Gered | 55.1% |
| Breakpunten Benut | 55.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 51.9% |
| Service Behouden % | 71.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 60.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.6% |
| 1e Service Gewonnen | 62.2% |
| 2e Service Gewonnen | 42.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.9 |
| Breakpunten Gered | 65.8% |
| Breakpunten Benut | 55.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 52% |
| Service Behouden % | 115.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 73.2% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (14)
Gravel (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.7% |
| 1e Service Gewonnen | 59.3% |
| 2e Service Gewonnen | 41% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.4 |
| Breakpunten Gered | 55.1% |
| Breakpunten Benut | 55.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 7.8 |
| Returnpunten Gewonnen | 51.9% |