Sera Nishimoto Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#1216
Recente Vorm
L
L
L
W
L
6
Geanalyseerde Wedstrijden
100%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
166 624 |
1 |
4.2/10 | |
05:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 623 |
1 |
3.3/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
9/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:38 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
4.1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.7/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Sera Nishimoto – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Sera Nishimoto Ons AI-algoritme heeft 6 wedstrijden van Sera Nishimoto geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 100% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (27) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 68.8% | 68.8% |
| 1e Service Gewonnen | - | 59.7% | 59.7% |
| 2e Service Gewonnen | - | 52.7% | 52.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.6 | 1.6 | 1.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.9 | 3.7 | 3.6 |
| Breakpunten Gered | - | 55.6% | 55.6% |
| Breakpunten Benut | - | 51.7% | 51.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 42% | 43.9% | 43.9% |
| Service Behouden % | - | 207.9% | 241.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 95.5% | 71.5% | 71.5% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (21) |
|---|---|
| Eerste Service % | 68.8% |
| 1e Service Gewonnen | 59.7% |
| 2e Service Gewonnen | 52.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.3 |
| Breakpunten Gered | 55.6% |
| Breakpunten Benut | 51.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.8% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (27)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 68.8% |
| 1e Service Gewonnen | 59.7% |
| 2e Service Gewonnen | 52.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.6 |
| Breakpunten Gered | 55.6% |
| Breakpunten Benut | 51.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.9% |
| Service Behouden % | 241.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 71.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 68.8% |
| 1e Service Gewonnen | 59.7% |
| 2e Service Gewonnen | 52.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 55.6% |
| Breakpunten Benut | 51.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.9% |
| Service Behouden % | 207.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 71.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.9 |
| Returnpunten Gewonnen | 42% |
| Totale Punten Gewonnen | 95.5% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 68.8% |
| 1e Service Gewonnen | 59.7% |
| 2e Service Gewonnen | 52.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.3 |
| Breakpunten Gered | 55.6% |
| Breakpunten Benut | 51.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.8% |