Siddhant Banthia Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#1138
Leeftijd25
Lengte5'11"
Gewicht154 lb
HandRechts
Recente Vorm
L
L
2
Geanalyseerde Wedstrijden
100%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8.8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Siddhant Banthia – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Siddhant Banthia is een 25-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 1138e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 2 wedstrijden van Siddhant Banthia geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 100% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (9) | Laatste 20 (9) | Laatste 52 Weken (9) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 58.2% | 58.2% | 58.2% |
| 1e Service Gewonnen | 71.4% | 71.4% | 71.4% |
| 2e Service Gewonnen | 36.8% | 36.8% | 36.8% |
| Aces / Wedstrijd | 4.1 | 4.1 | 4.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.7 | 4.7 | 4.7 |
| Breakpunten Gered | 58.8% | 58.8% | 58.8% |
| Breakpunten Benut | 12.9% | 12.9% | 12.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.8% | 36.8% | 36.8% |
| Service Behouden % | 65% | 65% | 65% |
| Totale Punten Gewonnen | 47% | 47% | 47% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (7) | Gravel (2) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 58% | 58.4% |
| 1e Service Gewonnen | 72.3% | 70.1% |
| 2e Service Gewonnen | 40.2% | 31.9% |
| Aces / Wedstrijd | 3 | 8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.4 | 5.5 |
| Breakpunten Gered | 65% | 50% |
| Breakpunten Benut | 17.5% | 4.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.1% | 32.9% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (9)
Laatste 20 (9)
Laatste 10 (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.2% |
| 1e Service Gewonnen | 71.4% |
| 2e Service Gewonnen | 36.8% |
| Aces / Wedstrijd | 4.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.7 |
| Breakpunten Gered | 58.8% |
| Breakpunten Benut | 12.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.8% |
| Service Behouden % | 65% |
| Totale Punten Gewonnen | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.2% |
| 1e Service Gewonnen | 71.4% |
| 2e Service Gewonnen | 36.8% |
| Aces / Wedstrijd | 4.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.7 |
| Breakpunten Gered | 58.8% |
| Breakpunten Benut | 12.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.8% |
| Service Behouden % | 65% |
| Totale Punten Gewonnen | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.2% |
| 1e Service Gewonnen | 71.4% |
| 2e Service Gewonnen | 36.8% |
| Aces / Wedstrijd | 4.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.7 |
| Breakpunten Gered | 58.8% |
| Breakpunten Benut | 12.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.8% |
| Service Behouden % | 65% |
| Totale Punten Gewonnen | 47% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (7)
Gravel (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58% |
| 1e Service Gewonnen | 72.3% |
| 2e Service Gewonnen | 40.2% |
| Aces / Wedstrijd | 3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.4 |
| Breakpunten Gered | 65% |
| Breakpunten Benut | 17.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.4% |
| 1e Service Gewonnen | 70.1% |
| 2e Service Gewonnen | 31.9% |
| Aces / Wedstrijd | 8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.5 |
| Breakpunten Gered | 50% |
| Breakpunten Benut | 4.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 32.9% |