Thaisa Grana Pedretti Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:13 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.4/10 | |
01:40 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.1/10 | |
17:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 63 |
O19.5 |
3.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U20.5 |
1.9/10 | |
18:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
6.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 263 |
1 |
3.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.4/10 | |
15:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
1.4/10 | |
15:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
6.4/10 | |
15:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
4.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
5.5/10 | |
13:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 | |
15:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
8.3/10 | |
15:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
10/10 |
Over Thaisa Grana Pedretti – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Thaisa Grana Pedretti is een 26-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 16 wedstrijden van Thaisa Grana Pedretti geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 68.8% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (31) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 73.4% | 73.4% |
| 1e Service Gewonnen | - | 60.2% | 60.2% |
| 2e Service Gewonnen | - | 46.1% | 46.1% |
| Aces / Wedstrijd | 1.5 | 1.2 | 1.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 | 2.8 | 2.6 |
| Breakpunten Gered | - | 54.3% | 54.3% |
| Breakpunten Benut | - | 40% | 40% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.5% | 45.5% | 45.5% |
| Service Behouden % | - | 141.2% | 203.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 97.4% | 72.2% | 72.2% |
| Statistiek | Hardcourt (5) | Gravel (26) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 65.7% | 79.2% |
| 1e Service Gewonnen | 63.8% | 57.9% |
| 2e Service Gewonnen | 46.9% | 45% |
| Aces / Wedstrijd | 1 | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 61.5% | 50% |
| Breakpunten Benut | 21.1% | 53.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.1% | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 73.4% |
| 1e Service Gewonnen | 60.2% |
| 2e Service Gewonnen | 46.1% |
| Aces / Wedstrijd | 1.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.6 |
| Breakpunten Gered | 54.3% |
| Breakpunten Benut | 40% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.5% |
| Service Behouden % | 203.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 72.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 73.4% |
| 1e Service Gewonnen | 60.2% |
| 2e Service Gewonnen | 46.1% |
| Aces / Wedstrijd | 1.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.8 |
| Breakpunten Gered | 54.3% |
| Breakpunten Benut | 40% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.5% |
| Service Behouden % | 141.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 72.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 |
| Returnpunten Gewonnen | 45.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 97.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 65.7% |
| 1e Service Gewonnen | 63.8% |
| 2e Service Gewonnen | 46.9% |
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 |
| Breakpunten Gered | 61.5% |
| Breakpunten Benut | 21.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 79.2% |
| 1e Service Gewonnen | 57.9% |
| 2e Service Gewonnen | 45% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 50% |
| Breakpunten Benut | 53.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.8% |