Home Wedtip van de dag Alle Wedstrijden Bet Builder
Toernooien
Voortgang Hoe het werkt
VZ Vera Zvonareva
RU WTA · Ranking #286

Vera Zvonareva

41jr 1.72 m Rechts #2Hoogste Ranking
66.7%Precisie
21
Geanalyseerde Wedstrijden
Recente Vorm
LWWLL
Recent & komend Tik op een wedstrijd voor de volledige analyse
WTA Istanbul 2 Turkiye Hardcourt outdoor WTA Istanbul 2 Turkiye (Hardcourt outdoor) 3 wedstrijden
WTA Figueira Da Foz Portugal Hardcourt outdoor WTA Figueira Da Foz Portugal (Hardcourt outdoor) 1 wedstrijd
WTA Rabat Morocco Red clay WTA Rabat Morocco (Red clay) 3 wedstrijden
WTA Stuttgart Germany Qualifying Red clay indoor WTA Stuttgart Germany Qualifying (Red clay indoor) 2 wedstrijden
ITF Women W35 Monastir Hardcourt outdoor ITF Women W35 Monastir (Hardcourt outdoor) 1 wedstrijd
ITF Women W35 Monastir Hardcourt outdoor ITF Women W35 Monastir (Hardcourt outdoor) 1 wedstrijd
WTA Dubai UAE Qualifying Hardcourt outdoor WTA Dubai UAE Qualifying (Hardcourt outdoor) 1 wedstrijd
WTA Doha Qatar Hardcourt outdoor WTA Doha Qatar (Hardcourt outdoor) 3 wedstrijden
WTA Abu Dhabi UAE Qualifying Hardcourt outdoor WTA Abu Dhabi UAE Qualifying (Hardcourt outdoor) 1 wedstrijd
WTA Adelaide Australia Qualifying Hardcourt outdoor WTA Adelaide Australia Qualifying (Hardcourt outdoor) 1 wedstrijd
WTA Canberra Australia Qualifying Hardcourt outdoor WTA Canberra Australia Qualifying (Hardcourt outdoor) 1 wedstrijd
ITF Women W100 Dubai Hardcourt outdoor ITF Women W100 Dubai (Hardcourt outdoor) 2 wedstrijden
Balans per ondergrond
Hardcourt
8-8
Gravel
3-2
Totaal 11-10
Onze AI in deze wedstrijden 14 van 21 goed

Uit de wedstrijden in onze database

Meest gespeelde tegenstanders
Petra Marčinko 2 ontmoetingen 0-2
Over Vera Zvonareva

Vera Zvonareva is een 41-jarige professionele tennisster (rechts), momenteel op de 286e plaats van de wereldranglijst. Dat is onder de beste ranking ooit, nr. 2. De eerste opslag is het betrouwbare deel van het spel: 67.3% van de eerste ballen komt in, en 65.9% van die punten wordt gewonnen. Op de return wordt 45.8% van de punten gewonnen en 50.2% van de breakpoints benut. De balans is gelijkmatig verdeeld over de ondergronden: Hardcourt 8-8, Gravel 3-2.

De recente vorm is wisselend: 2 zeges en 3 nederlagen in de laatste 5 afgeronde wedstrijden. Onze AI beoordeelde 21 wedstrijden met Vera Zvonareva en had er 14 goed, een trefferpercentage van 66.7%. De voorspellingen omvatten winnaar en uitslag van de wedstrijd, plus statistieken over service, return en breakpoints. Afgeronde voorspellingen blijven zichtbaar, zodat de balans altijd te controleren is. Laatst gezien in onze data bij WTA Istanbul 2 Turkiye.

Veelgestelde vragen

Met welke hand speelt Vera Zvonareva?+

Vera Zvonareva speelt rechts en is momenteel 41 jaar oud.

Wat is de huidige ranking van Vera Zvonareva?+

Vera Zvonareva staat op nr. 286 van de WTA-ranking, met een beste positie ooit van nr. 2.

Hoe nauwkeurig zijn de AI-voorspellingen voor Vera Zvonareva?+

Ons model beoordeelde 21 wedstrijden met Vera Zvonareva en had er 14 goed — een trefferpercentage van 66.7%. Elke afgeronde voorspelling blijft op de pagina staan, zodat het cijfer te controleren is.

Tegen wie speelde Vera Zvonareva het vaakst?+

Van de wedstrijden die wij bijhouden, speelde Vera Zvonareva het vaakst tegen Petra Marčinko: 2 ontmoetingen, met een balans van 0-2.