Youssef Kadiri Hassani Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
L
L
L
L
4
Geanalyseerde Wedstrijden
25%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:09 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 364 |
O19.5 |
8.5/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:34 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
O17.5 |
8.8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U20.5 |
1.9/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Youssef Kadiri Hassani – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Youssef Kadiri Hassani Ons AI-algoritme heeft 4 wedstrijden van Youssef Kadiri Hassani geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 25% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (33) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 52.4% | 57.6% | 56% |
| 1e Service Gewonnen | 58.4% | 62.5% | 63.7% |
| 2e Service Gewonnen | 48.1% | 50.2% | 49.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.8 | 3.1 | 2.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.9 | 3.2 | 3.1 |
| Breakpunten Gered | 35% | 55.1% | 55.7% |
| Breakpunten Benut | 63.3% | 43.4% | 42.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.3% | 44.6% | 44.7% |
| Service Behouden % | 217.1% | 86.2% | 72% |
| Totale Punten Gewonnen | 80% | 61.4% | 54.9% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (28) | Gravel (5) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 56% | - |
| 1e Service Gewonnen | 63.7% | - |
| 2e Service Gewonnen | 49.6% | - |
| Aces / Wedstrijd | 2.8 | 2.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 | 2.6 |
| Breakpunten Gered | 55.7% | - |
| Breakpunten Benut | 42.3% | - |
| Returnpunten Gewonnen | 45.8% | 38.3% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (33)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56% |
| 1e Service Gewonnen | 63.7% |
| 2e Service Gewonnen | 49.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 |
| Breakpunten Gered | 55.7% |
| Breakpunten Benut | 42.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.7% |
| Service Behouden % | 72% |
| Totale Punten Gewonnen | 54.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 57.6% |
| 1e Service Gewonnen | 62.5% |
| 2e Service Gewonnen | 50.2% |
| Aces / Wedstrijd | 3.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 |
| Breakpunten Gered | 55.1% |
| Breakpunten Benut | 43.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.6% |
| Service Behouden % | 86.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 61.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 52.4% |
| 1e Service Gewonnen | 58.4% |
| 2e Service Gewonnen | 48.1% |
| Aces / Wedstrijd | 2.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 35% |
| Breakpunten Benut | 63.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.3% |
| Service Behouden % | 217.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 80% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (28)
Gravel (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56% |
| 1e Service Gewonnen | 63.7% |
| 2e Service Gewonnen | 49.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 |
| Breakpunten Gered | 55.7% |
| Breakpunten Benut | 42.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 2.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.6 |
| Returnpunten Gewonnen | 38.3% |