Yuriko Lily Miyazaki Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.7/10 | |
23:11 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.5/10 | |
12:10 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
U20.5 |
1/10 | |
10:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.9/10 | |
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
653 276 |
O19.5 |
7.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:12 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.8/10 | |
10:09 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U20.5 |
3.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 463 |
O20.5 |
7.9/10 | |
09:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
1.9/10 | |
12:05 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
653 276 |
O20.5 |
6.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:25 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
732 666 |
2 |
1.6/10 | |
11:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.9/10 |
Over Yuriko Lily Miyazaki – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Yuriko Lily Miyazaki is een 29-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 328e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 15 wedstrijden van Yuriko Lily Miyazaki geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 53.3% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (44) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 64.7% | 69.1% |
| 1e Service Gewonnen | - | 51.5% | 59.6% |
| 2e Service Gewonnen | - | 44.4% | 44.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.2 | 0.9 | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.4 | 4.4 | 4.6 |
| Breakpunten Gered | - | 33.3% | 57% |
| Breakpunten Benut | - | 11.1% | 33% |
| Returnpunten Gewonnen | 49% | 47.6% | 45.8% |
| Service Behouden % | - | 819.6% | 156.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 103.1% | 95.2% | 68.2% |
| Statistiek | Hardcourt (35) | Gras (7) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 64.7% | 69.5% |
| 1e Service Gewonnen | 51.5% | 60.2% |
| 2e Service Gewonnen | 44.4% | 44.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.8 | 4.4 |
| Breakpunten Gered | 33.3% | 58.8% |
| Breakpunten Benut | 11.1% | 35.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.2% | 43.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 69.1% |
| 1e Service Gewonnen | 59.6% |
| 2e Service Gewonnen | 44.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.6 |
| Breakpunten Gered | 57% |
| Breakpunten Benut | 33% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.8% |
| Service Behouden % | 156.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 68.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 64.7% |
| 1e Service Gewonnen | 51.5% |
| 2e Service Gewonnen | 44.4% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.4 |
| Breakpunten Gered | 33.3% |
| Breakpunten Benut | 11.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 47.6% |
| Service Behouden % | 819.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 95.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.4 |
| Returnpunten Gewonnen | 49% |
| Totale Punten Gewonnen | 103.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 64.7% |
| 1e Service Gewonnen | 51.5% |
| 2e Service Gewonnen | 44.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.8 |
| Breakpunten Gered | 33.3% |
| Breakpunten Benut | 11.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 69.5% |
| 1e Service Gewonnen | 60.2% |
| 2e Service Gewonnen | 44.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.4 |
| Breakpunten Gered | 58.8% |
| Breakpunten Benut | 35.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.3% |