Zhibek Kulambayeva Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U24.5 |
8.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 367 |
O18.5 |
9/10 | |
05:45 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 | |
04:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.9/10 | |
06:25 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.4/10 | |
05:10 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
3.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
9.9/10 | |
05:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
2.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
7.8/10 | |
04:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.8/10 | |
04:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 067 |
O17.5 |
7.3/10 | |
04:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
Over Zhibek Kulambayeva – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Zhibek Kulambayeva is een 25-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 391e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 14 wedstrijden van Zhibek Kulambayeva geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 85.7% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (47) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 76.1% | 77.3% | 77% |
| 1e Service Gewonnen | 59.4% | 60.9% | 59.3% |
| 2e Service Gewonnen | 41.6% | 45.3% | 40.9% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 | 1 | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 | 2.4 | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 62.7% | 63.1% | 57.5% |
| Breakpunten Benut | 40% | 41.8% | 41% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.2% | 51.3% | 50.2% |
| Service Behouden % | 101.6% | 139.7% | 168% |
| Totale Punten Gewonnen | 66.4% | 76.7% | 70% |
| Statistiek | Gravel (47) |
|---|---|
| Eerste Service % | 77% |
| 1e Service Gewonnen | 59.3% |
| 2e Service Gewonnen | 40.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 57.5% |
| Breakpunten Benut | 41% |
| Returnpunten Gewonnen | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 77% |
| 1e Service Gewonnen | 59.3% |
| 2e Service Gewonnen | 40.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 57.5% |
| Breakpunten Benut | 41% |
| Returnpunten Gewonnen | 50.2% |
| Service Behouden % | 168% |
| Totale Punten Gewonnen | 70% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 77.3% |
| 1e Service Gewonnen | 60.9% |
| 2e Service Gewonnen | 45.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 |
| Breakpunten Gered | 63.1% |
| Breakpunten Benut | 41.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 51.3% |
| Service Behouden % | 139.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 76.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 76.1% |
| 1e Service Gewonnen | 59.4% |
| 2e Service Gewonnen | 41.6% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 |
| Breakpunten Gered | 62.7% |
| Breakpunten Benut | 40% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.2% |
| Service Behouden % | 101.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 66.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 77% |
| 1e Service Gewonnen | 59.3% |
| 2e Service Gewonnen | 40.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 57.5% |
| Breakpunten Benut | 41% |
| Returnpunten Gewonnen | 50.2% |